Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Útulná zariadená garsonka v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Čmelíkova | 20 m²

*AZ PROPERTY* ponúka na prenájom kompletne zariadenú garsonku o výmere 20 m² , situovanú na 1 p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 2i byt do vnútrobloku, 52m² + 9m² lodžia, 8np.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 51.73 m²

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6766 €/m²

NUERA︱GANZ HOUSE - Exkluzívny 3-izbový byt v srdci Eurovea City

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 5-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Pribinova | 294.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj unik

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RentHub I Krásny dizajnový 2-izb. byt s terasou a krbom I 110 m² I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 110 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom jedinečný dizajnový 2,5-izbový mezonet s ter

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zariadený 2-izbový byt | Klimatizácia a Parking v súkromnom areáli | Ružinov, Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrakuňská cesta | 56 m²

Všetko na svojom mieste - a park hneď za dverami. Kompletne zariadený 2-izbový byt v staršej no

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

599 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

Byt s atmosférou | 2i, balkón, pivnica | Živá Svätoplukova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 44 m²

Niektoré byty majú dušu. Tento patrí medzi ne. Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na rušnej

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Svetlý 3-izbový byt na najvyššom poschodí | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

Svetlo, ticho a všetko po ruke. Tento 3-izbový byt na najvyššom poschodí zatepleného domu v pok

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

Luxusný 2-izbový byt s nábytkom na mieru | 89 m² | Rozadol, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 82.5 m²

Byt, ktorý prekvapí už pri prvom kroku dovnútra. Luxusne zariadený 2-izbový byt s nábytkom na m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1i byt Prenájom _ Veľký byt aj pre 2 osoby

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Haburská | 39 m²

Priestranný 1 izbový byt v mestskej časti Ružinov s veľkou loggiou ponúkam na prenájom. Byt s

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívny 2-izbový byt | Novostavba | Ovocné sady, Ivanská cesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 56 m²

Jeden z najväčších 2-izbových bytov v komplexe Ovocné sady - exkluzívne zariadený, priestranný

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

POSLEDNÉ POSCHODIE bez susedov - 3 izb. 82,54 m2 s loggiou - Líščie nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 82.54 m²

REWIN reality Vám ponúkame VÝHRADNE na predaj tento UNIKÁTNY 3 izbový BYT o výbornej veľkosti,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,980 € 3756 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 5188 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM | Garsónka v novostavbe - Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ivanská cesta | 24 m²

REALL INVEST ponúka na prenájom modernú garsónku v obľúbenom rezidenčnom projekte Ovocné sady v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

FRANK ZICHER - Prenajímame 2-izbový byt orientovaný do tichého vnútrobloku s parkovaním a terasou.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 45 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na prenájom praktický 2-izbový byt situovaný v novo

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie