Ružinov: Priestranný 4-izbový byt (87 m2) s pekným výhľadom v TOP lokalite pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Líščie nivy | 87 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt situovaný na 10. poschodí v za

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3447 €/m²

Novinka
Novinka

Klimatiz. kancelária 40 m2 (parkovanie v cene) pri Zlat. pieskoch na Studenej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Studená | 40 m²

Prenájom klimatizovanej kancelárie v administratívnej budove na Zlatých pieskoch neďaleko obcho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt, ktorý je možné jednoducho prerobiť na menší 2-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Na predaj murovaná garáž – Ružinov, Trnávka, Gašparíkova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 17 m² na Gašparíkovej ulici v Ružinove časť Trnavka,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

38,900 € 2288 €/m²

JÉGEHO - 1 iz. byt, novostavba, balkón, WIFI, voľný od 1.6.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jégého | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 36 m2 + 4 m2 balkón. Nachádza sa na ul. Jégeho v nov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj - zrekonštruovaný 1i byt, Sputniková ulica, Bratislava II, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Sputniková | 40 m²

Poverení vlastníkom, ponúkame na predaj pekný, svetlý, 1 izbový byt s balkónom, ktorý sa nach

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

186,000 € 4650 €/m²

Novinka
Novinka

PRIEVOZ - veľký 2 iz. BYT v RD + parking + terasa: Ružinov, Ba II., 600,-€/mes. + 150,-€/mes. (energie, net)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 75 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Pekný 3izbový byt s balkónom a parkovaním Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 70.21 m²

Ponúkame na prenájom krásny zariadený 3izbový byt v Ružinove na Tomášikovej ulici. Byt sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predáme 2 izb. zrekonštruovaný byt s balkónom v Ružinove - Ostredky, ul. Obežná, možnosť dokúpiť garáž

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Obežná | 52.68 m²

Predáme 2 izb. zrekonštruovaný byt s balkónom v Ružinove - Ostredky, ul. Obežná Byt dispozične

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

237,000 € 4499 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM 3izb byt Ružinov Súmračná Expisreal

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom príjemný 3-izbový byt (70 m² + 4 m² loggia) v pokojnej časti

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj garáž, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 18 m²

Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

34,500 € 1917 €/m²

Na predaj samostatná murovaná garáž, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Valchárska | 26 m²

Ponúkame na predaj samostatnú murovanú garáž, na ulici Valchárska – mestská časť Ružinov, lokal

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,000 € 1115 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný pozemok pri BA na predaj, 11 785 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 11,785 m²

Ponúkame na predaj atraktívny investičný pozemkový celok v meste Šamorín, situovaný v rozvíjajú

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

99 €/m2 99 €/m2

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt na Exnárovej ul. , 2/4p.,

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Exnárova | 70 m²

NOVINKA V PONUKE VÝLUČNE IBA U NÁS! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4141 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 1izbový byt Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 26 | 42 m²

Skyline reality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom 1 izbový byt s bonusovým parkov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

RADO I 3 Izb. byt s balkónom 64 m2 I OSTREDKY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredkova | 61 m²

RADO Reality Vám ponúka: 3-izbový byt v TOP lokalite Ružinova – Ostredková ulica | ideálny na b

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | Prémiové bývanie v ZWIRNe I Pekný 2i byt I

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50 m²

Patrik z RADO Reality Group / RentHub Vám ponúka na prenájom moderný, úplne nový 2-izbový byt v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO I NA PRENAJOM ZABEHNUTE KADERNICTVO I BA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Beckovská 24 | 105 m²

RADO Reality Vám ponúka : NA PRENÁJOM: ZABEHNUTÉ KADERNÍCTVO & BEAUTY SALÓN Ponúkame na prená

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,050 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

RentHub | Prémiová zariadená kancelária v ZWIRN | Výhľad na hrad I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 40 m²

Patrik z RentHub Vám ponúka na prenájom reprezentatívny administratívny priestor v projekte ZWI

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,270 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Skladová hala za exkluzívnu cenu | Ružinov | 999 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Ivanská cesta | 999 m²

RADO Reality ti ponúka na predaj skladovo-výrobnú halu v bratislavskom Ružinove na Ivanskej ces

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

170,000 € 170 €/m²

RADO | RODINNÝ DOM S OBCHOD. PRIESTORMI | RUŽINOV - TRNÁVKA

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Beckovská | 580 m²

Hľadáte bývanie a podnikanie na jednej adrese ? RADO Reality vám ponúka na predaj jedinečný

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

1,284,000 € 2214 €/m²

RentHub I Pekný zariadený 3-izb. byt so šatníkom I Ružinov I

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Astrová | 70 m²

Patrik z RADO Reality Group vám ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový b

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie