Na predaj - INVESTIČNÝ POLYFUNKČNÝ OBJEKT (4 957 m²) Bratislava III – Kramáre, Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Stromová | 4,957 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE objektu na predaj: Typ objektu: Administratívny objekt s obchodnými priesto

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Prenájom administratívnych priestorov na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 188.4 m²

Nebytové priestory sa nachádzajú na frekventovanej Račianskej ulici v Novom Meste. Ponúkame vá

Publikované: 28.04.2020 Aktualizované: 24.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Rezervované: Prenájom: Petfriendly 2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Pri mýte, Račianska

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Hľadáte pohodlné a moderné mestské bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? R

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Predaj lukratívneho 885 m2 stavebného pozemku na Kolibe - Ahoj Vtáčnik so super výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 885 m²

Na predaj stavebný stavebný pozemok o výmere 885 m2 s krásnym výhľadom na mesto. Ideálny rozmer

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

593,000 € 670 €/m²

Butikový developerský projekt

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Chrasťová | 3,624 m²

Realitná kancelária Urban & Partner ponúka na predaj pozemky na bratislavskej Kolibe s ideálnou

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

**INVESTIČNÉ POZEMKY, KDE TICHO A PRÍRODA MAJÚ HLAVNÉ SLOVO**

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rekreačný pozemok | Koziarka | 1,490 m²

Bratislava – Vinohrady - Koziarka | 1 490 m² Predstavte si miesto, kde ráno počuť vtáky namies

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

290 €/m2 290 €/m2

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 93 m² ꓲ ROBOTNÍCKA ꓲ priestranný zrekonštruovaný byt kúsok od Trnavského mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3656 €/m²

2-generačný starší rodinný dom na Kolibe s potenciálom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 330 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom na Kolibe, Chrasťova ulica. Pôvodná časť domu z roku 1990, nás

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,000 € 1967 €/m²

Prestížna adresa! Tehlový 4-izbový DOM s potenciálom a súkromnou záhradou, BA Nové Mesto, 355 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 125 m²

TUreality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom s obytným podkrovím v

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 3200 €/m²

PARQ Zátišie - flexibilná kancelária na predaj, zaujímavá investícia 48 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 48.1 m²

PARQ Zátišie - flexibilná kancelária na predaj, zaujímavá investícia, 48,10 m2 Moderná, reprez

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PARQ Zátišie - kancelária na predaj v novom projekte pri Kuchajde, 104 m2 + 10 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 103.72 m²

Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom na Kuchajdu a námestie.

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

403,900 € 3894 €/m²

PARQ Zátišie - kancelária na predaj, ideálne pre malý tím alebo ateliér, 29 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 28.77 m²

Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom do parku. Nachádza sa na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

126,500 € 4397 €/m²

700m2-Viacúčelový pozemok na prenájom - Turbínová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Spevnené plochy | Turbínová | 700 m²

Dávame do ponuky prenájom vlastného pozemku v rozvijajúcej sa priemyseljnej lokalite na Turbíno

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Kancelárie, fitnes a iné priestory na prenájom .

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 300 m²

Prenajmeme reprezentatívne kancelárie v administratívnej budove. Budova je umiestnená v blíz

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Rodinný dom s investičným potenciálom v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Smrečianska | 117 m²

Hľadáš výnimočný mestský dom na bývanie aj investíciu v centre mesta? Si na správnom mieste. P

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4863 €/m²

Predaj 2.izbového bytu v blízkosti Tehelného pola.55m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

218,000 € 3964 €/m²

Gansberg Koliba, 4i. dizainovo nadčasový byt s panorámou Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jeséniova | 150 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj značkovo dizajnérsky a na mieru zariadený, tichý

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

779,000 € 5193 €/m²

Na predaj garážové státie – Trnavská/Tomášikova, Ružinov

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Tomášikova | 17 m²

Koniec večnému hľadaniu miesta na parkovanie. Toto garážové státie o výmere 17 m² v suteréne ob

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

16,990 € 999 €/m²

Predaj 3i bytu s loggiou na Jahodovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4534 €/m²

ARTHUR - Klimatizované kancelárske priestory od 15m2 na Vajnorskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 1,000 m²

Dáme do prenájmu rekonštruované a svetlé kancelárske priestory od 15m2 do 800m2 na Vajnorskej u

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARTHUR - Klimatizované, zrekonštruované kancelárske priestory 200m2 na Vajnorskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 1,000 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARTHUR - Klimatizované kancelárske priestory 40m2 na Vajnorskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 1,000 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

8-izbový rodinný dom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 300 m²

Priestranný 8-izbový rodinný dom so záhradou sa nachádza v tichom prostredí na Kolibe. DISPOZÍ

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)