FRANK ZICHER – Predávame veľkometrážny 4.i byt s 2 terasami a výhľadmi na mesto aj Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,000 € 2815 €/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.78 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 6-izbový dom na Kramároch v blízkosti Deutsche Schule

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Ďumbierska | 250 m²

Moderný, plne zrekonštruovaný 6-izbový dom s balkónom a záhradou sa nachádza na Kramároch na Ďu

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3 POSCHODOVÝ 5 izbový RD 120m2, s A/C, s krásnou terasou a 2x parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

PARTNERS SK Vám ponúka na PRENÁJOM zaujímavý 5i RD pri Vinohradoch, celková rozloha 220 m2, sit

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,699 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM - nový 3i byt 100 m², walk-in šatník, Trnavská cesta, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 100.92 m²

Hľadáte nový, štýlovo zariadený byt na PRENÁJOM v lokalite s výbornou dostupnosťou? Realitná k

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 3i byt v štandarde s možnosťou dokončenia, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²

Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4138 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj budovy za železničnou stanicou v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Za Stanicou | 667 m²

Predmetom predaja je administratívna budova TSS súp. č. 3203 nachádzajúca sa na pozemku p. č. 1

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

360,000 € 540 €/m²

Kancelária + bytová jednotka v novostavbe GUTHAUS na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 118.42 m²

Ponúkame na predaj kancelársky priestor na druhom nadzemnom podlaží v rezidenčnej budove Guthau

Publikované: 03.04.2020 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 2533 €/m²

ADMINISTRTÍVNA BUDOVA,NOVÉ MESTO,VAJNORSKÁ,3658m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | 3,658 m²

TUreality ponúka na predaj 3-podlažnú polyfunkčnú budovu s administratívnymi, obchodnými a skla

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

4,100,980 € 1121 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom so záhradou a garážou v srdci Nového Mesta, Bratislava, 121 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 121 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s exkluzívnym nadštandardným vybave

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

709,999 € 5868 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 55 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

200,000 € 3636 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nové Mesto | 35 m²

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

160,000 € 4571 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nové Mesto | 80 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 3125 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nové Mesto | 30 m²

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

130,000 € 4000 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nové Mesto | 70 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 3286 €/m²

Bratislava – vinica v kat. území Vinohrady - ID 18003

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | časť Briežky | 4,272 m²

ID 18003 Ponúkame Vám na predaj vinice v Bratislave, mestská časť Nové Mesto, katastrálne územi

Publikované: 06.02.2018 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,068,100 € 250 €/m²

Moderné kancelárske priestory v polyfunkčnom areáli na Vajnorskej od 30 m2 - 270 m2 s parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 270 m²

Ako vlastník nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom lukratívne kancelárske priestory v moderne

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Parkovisko/oplotený pozemok v stráženom areáli pri Zlatých pieskoch 1075 m2 s dvojgarážou/skladom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Stará Vajnorská | 1,075 m²

Spoločnosť Bjoern s.r.o. ponúka na prenájom spevnenú plochu na parkovanie vozidiel v oplotenom

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Parkovacia plocha v modernom stráženom areáli na Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Stará Vajnorská | 2,500 m²

Ako vlastník nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom parkovacie plochy od 400m2 v modernom lukr

Publikované: 06.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Parkovanie v stráženom areáli na Starej Vajnorskej 21

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Stará Vajnorská | 15 m²

Spoločnosť Bjoern s.r.o. ponúka parkovanie vozidiel v oplotenom a monitorovanom areáli. Plocha

Publikované: 28.02.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto