REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

BH REAL ESTATE ponúka na prenájom skladový priestor v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Turbínová | 334 m²

BH REAL ESTATE ponúka na prenájom skladový priestor na Turbínovej ulici v Bratislave. Hala má r

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.85 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenajmeme 3 izbový byt na Belehradskej ulici pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Belehradská | 68 m²

Prenajmeme 3 izbový byt na Belehradskej ulici pri Račianskom mýte Byt je zvýšenom prízemí /5 po

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Na Varte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 98 m2 sa nachádza v príjemnom rezidenčnom komplexe Na Varte v t

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok s rekreačnou chatou a krásnym výhľadom v lukratívnej časti Bratislava III - AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Pinotová | 404 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj priestranný pozemok so záhradnou chat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 812 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pinotová | 404 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 812 €/m²

Lukratívny investičný pozemok Bratislava III – Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Neronetová | 6,000 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj lukratívny investičný pozemok Bratisl

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,100,000 € 350 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj zaujímavého bytu s loggiou priamo oproti Kuchajdy a nákupného centra POLUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 3720 €/m²

Nadštandartný showroom v lukratívnom areáli na Vajnorskej s výmerou 454 m2 s výškou 9m

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Vajnorská | 454 m²

Ako vlastník nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom luxusne zrekonštruovaný showroom v moderno

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi bytmi a bazénom v exkluzívnej lokalite Koliby

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Pekná vyhliadka | 360 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojgeneračný rodinný dom situovaný vo vyhľadávanej a prestížnej l

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,590,000 € 4417 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj moderný 5-izbový rodinný dom s dotykom prírody na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Projekt Rodinné domy Sliačska prináša moderné a nadčasové bývanie v pokojnom prostredí s dotyko

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,030,000 € 5564 €/m²

AZ PROPERTY* ponúka na prenájom garážové stojisko v projekte Nová Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 12 m²

AZ PROPERTY* ponúka na prenájom garážové stojisko v projekte Nová Vajnorská Ponúkame na prenáj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame moderný 5-izbový rodinný dom s autentickým prírodným charakterom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 185.11 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,022,000 € 5521 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame moderný 4-izbový rodinný dom s garážou v objatí zelene na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 186.55 m²

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,002,000 € 5371 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj obchodný priestor s veľkými výkladmi a možnosťou rozdelenia na dve prevádzky

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Vajnorská | 159.29 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s veľkými výkladmi orientovanými priamo do uli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

390,000 € 2448 €/m²

Moderný 3-izbový byt s terasou a parkovaním – širšie centrum, Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,999 € 6316 €/m²

Prenájom skladovo - obchodných priestorov v modernom areály na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 592 m²

Moderné skladovo - obchodné veľkoobchodné centrum s priamym prístupom na obchvat a diaľnicu - n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 izb byt, 84m2, Nám. Biely kríž 4, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Biely kríž | 84.61 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom a šatníkom na Námestí Biely kríž 4, B

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 3534 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 izbový byt na Kramároch v tichej lokalite na Višňovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Višňová | 69.3 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite Bratislava – K

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 3752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na Bajkalskej ulici v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 80 m2 a terasou (13m2) sa nachádza v rezidenčnom projekte Tri v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj 2i byte s balkónom pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54.69 m²

Ponúkam na predaj čiastočne prerobený, priestranný 2-izbový byt vhodný na dotvorenie podľa vl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4334 €/m²

Obrovský potenciál! Veľkorysý 2-izbový tehlový BYT s možnosťou prerábky na 3-izbový, BA Mierová kolónia, 79,25 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

Posledné voľné obchodné priestory v novootvorenom OC Tehelko

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Bajkalská | 16,000 m²

Ponúkame voľné obchodné priestory v novootvorenom obchodnom centre OC Tehelko, ktorý je súčasť

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie