Pozemok pre bytovú výstavbu | Ôsma | 1,327 m²
Slnečný stavebný pozemok na Kolibe Výmera: 1327 m² Rozmery: Šírka: 25 m Dĺžka: 61 m na jedne
830 €/m2 830 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Kukučínova | 30 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory situované v Novom Meste v areáli Kukučínova. K dispo
7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Skladový objekt | Kukučínova | 500 m²
Ponúkame na prenájom skladové priestory situované v Novom Meste v areáli Kukučínova. K dispozíc
2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | Magnetová | 7,403 m²
UPOZORNENIE: Termín konania dražby: 17.09.2025 o 11:00 hod. Miesto konania dražby: sídlo notár
7,030,000 € 950 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 950 m²
Exkluzívne reprezentatívne kancelárske priestory pri Zimnom štadióne vo vynikajúcej lokalite ši
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 16 m²
Na prenájom nanovo dizajnovo zrekonštruované klimatizované kancelárie v Bratislave na Račianske
162 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 375 m²
- ponuka 375 m2 obchodného priestoru s výkladom a zozadu so sekčnou bránou pre vstup s kamiónom
3,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 640 m²
- ponuka 640 m2 obchodného priestoru s výkladom a zozadu so sekčnou bránou pre vstup s kamiónom
5,120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 550 m²
TU reality ponúkajú na predaj: Exkluzívna 8-izbová vila na Kolibe s panoramatickým výhľadom na
1,475,000 € 2682 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 54.92 m²
Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom do parku aj námestia. Na
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 29.9 m²
Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom na Kuchajdu. Nachádza sa
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 79.45 m²
PARQ Zátišie - reprezentatívna kancelária v projekte s parkom a službami, 79,45 m2 Moderná, re
Cena dohodou
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
Garáž | Hálkova | 22 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj garáž na Hálkovej ul., v mestskej časti Nové Mesto, n
28,000 € 1273 €/m²
Obchodné priestory | Zátišie | 58 m²
Obchodný priestor na predaj s celkovou výmerou 58 m2 v projekte PARQ Zátišie. Priestor sa predá
223,300 € 3850 €/m²
Obchodné priestory | Zátišie | 78.29 m²
Obchodný priestor na predaj v projekte PARQ Zátišie. Celková výmera priestoru je 78,29 m2. Prie
281,844 € 3600 €/m²
Obchodné priestory | Zátišie | 68.8 m²
Obchodný priestor na predaj v projekte PARQ Zátišie. Celková výmera priestoru je 68,80 m2. Prie
261,440 € 3800 €/m²
Obchodné priestory | Zátišie | 108.6 m²
Obchodný priestor na predaj v projekte PARQ Zátišie. Celková výmera priestoru je 108,60 m2 a pr
396,390 € 3650 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
342,800 € 6338 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 54.85 m²
Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom do parku. Nachádza sa na
237,500 € 4330 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 28.78 m²
129,500 € 4500 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 59.31 m²
230,500 € 3886 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 53.91 m²
Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom do ulice a na Kuchajdu.
227,900 € 4227 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Zátišie | 103.7 m²
Moderná, reprezentatívna kancelária v projekte PARQ Zátišie s výhľadom na Kuchajdu a námestie.
392,800 € 3788 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.