Útulný 1-izbový byt 37 m² – Nobelova ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 37 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

172,999 € 4676 €/m²

PREDAJ - Výnimočný 3-izbový byt s terasou a výhľadom v III Veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.69 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ výnimočný, moderný a zariadený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 5208 €/m²

Prenájom : 2i-byt s lodžiou a garážovým miestom v projekte TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Tehelné pole na Baj

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

912 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ praktická "garsonka" s parkovaním - Kramáre, Stromová ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Stromova | 28.97 m²

NA PREDAJ ÚTULNÁ GARSÓNKA S PARKOVANÍM – STROMOVÁ ULICA Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

129,900 € 4484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: veľkorysý 2-izbový byt | parkovanie | pri Ľudovom námestí - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Hálkova | 78 m²

REZERVOVANÉ Na prenájom veľkorysý 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovaním – Hálkov

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

WINEHILLS - 4i. byt s nadštandardnou rozlohou + 3x terasa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 157 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka rozlohou nadštandardný 4 izbový slnečný a svetlý byt na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

899,000 € 5726 €/m²

Slnečný 5-izbový rodinný dom na Trinástej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 250 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom sa nachádza v tichej a bezpečnej lokalite na Trinástej ulici n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Priestor, kde si vás zákazníci všimnú

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 340 m²

V obchodnom centre oc tehelko Vám ponúkame priestranný, svetlý a flexibilný priestor s rozlohou

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÁ - Predaj garáže na Moravskej ulici v Bratislave.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Moravská | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o rozlohe 17m2, nachádzajúca sa v radovej zástavbe garáží na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 2059 €/m²

ZAUJÍMAVÁ CENA ZA 2 DOMY ! SÍDLO FIRMY alebo BÝVANIE S KRÁSNYM VÝHĽADOM alebo postavte na pozemku 6 bytov, Vidlicová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vidlicová | 500 m²

VIDEO https://youtu.be/63evdxAdnPY?is=3jKvddw2_7DehYMB Ponúkame Vám na PREDAJ dva samostatné m

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

108,26m2 - NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 108.26 m²

Ak si sníval o loftovom bývaní na najvyššom podlaží prerobenej industriálnej továrne, tvoja šan

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

747,000 € 6900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

95,28m2 – NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 95.28 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

597,700 € 6273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

41,6m2 - NA PRENÁJOM - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Turbínová | 41.6 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

2-izbový byt v Rezidencii Pri Mýte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 45 m²

Dizajnovo zariadený 2-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí obytného domu s výťahom v projekte

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

980 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom rodinného domu na ulici Sovia na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sovia | 270 m²

Rodinný dom - novostavba v uzatvorenom rozsiahlom komplexe 3 rodinných domov, samostatne stojac

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RELIART»Koliba: Prenájom 4i, lux. bytu,terasa, BAZÉN/eng.text inside

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Zlatej nohe | 165 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, slnečný 4-izbový byt s terasou sa nachádza v projekte "Minergo" n

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladu 250 m² – Bratislava + možnosť logistiky a fulfillmentu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 250 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor o výmere cca 250 m² v Bratislave s možnosťou využitia aj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívna vila pre podnikateľské účely na Kolibe – 2 garáže, 8 parkovacích miest

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Nezadaná | 360 m²

Predstavujeme vám veľkorysú vilu s veľmi reprezentatívnym charakterom, ktorá ponúka ideálne pro

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,990,000 € 5528 €/m²

Arvin & Benet | Veľkorysý rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v blízkosti lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Suchá | 310 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, dvojgeneračný rodinný dom v mimoriadne žiadanej lok

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 1932 €/m²

**Byt na Kolibe so ZÁHRADOU (53m2) a PARKOVACÍM MIESTOM**

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Boskovičova | 52.3 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt v TEHLOVOM dome s vlastnou ZÁHRADOU (53m2) a PA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,000 € 3786 €/m²

KÚPA 4-IZB BYT Bratislava- hľadáme pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok , ktorým sa neušiel 4-izbový byt z našej ponuky, ďalší byt na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie