4 izbový byt | Bajkalská | 117 m²
Ponúkame na predaj krásny 4 - izbový, vynikajúco riešený byt v III. Vežiach, (Bajkalská ul.) s
495,000 € 4231 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 718 m²
Ponúkame na prenájom samostatne stojacu komerčnú budovu na frekventovanej ulici Vajnorská 132 v
7,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Vajnorská | 718 m²
7,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bellova 2J | 128.55 m²
Spoočnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes n
Cena dohodou
3 izbový byt | Jaskový rad | 100 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne atraktívny veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe komornéh
540,000 € 5400 €/m²
Rodinný dom | Trinásta | 240 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na prenájom priestranný 5 izbový rodinný dom so záhradou a garážou v s
2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Odborárska | 95 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj nadštandardný MEZONETOVÝ 3 izbový byt s TERASOU a vyhradeným
289,900 € 3052 €/m²
Administratívny objekt | Odborárska | 166 m²
Spoločnosť GALMAN ponúka na prenájom samostatný dvojpodlažný administratívno-skladový objekt, O
1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Rozvodná 11B | 277.5 m²
Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasa
Cena dohodou
2 izbový byt | Račianska 11 | 59 m²
Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt s balkón
268,900 € 4558 €/m²
5 a viac izbový byt | Magurská | 245 m²
Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.
759,000 € 3098 €/m²
Rekreačný pozemok | Koziarka | 1,502 m²
Ponúkame a predaj pozemok v TICHEJ lokalite Bratislava-Nové Mesto-Vinohrady. Pozemok je rovinat
95,000 € 63 €/m²
Rodinný dom | Bellova | 270 m²
Nadštandardný a priestranný rodinný dom v krásnom prostredí Koliby, úžitková plocha domu je 270
2,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | Sliačska | 35 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom, parkovacím státím v garáži do
585 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Turbínová | 80 m²
Realitná kancelária ZEBRA INVEST s.r.o. má pre vás na prenájom samostatnú kanceláriu, ktorá sa
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 282.84 m²
Exkluzívne máme pre vás na predaj svetlý, veľkometrážny kancelársky priestor na vyníkajúcej adr
495,000 € 1750 €/m²
Polyfunkčný objekt | Vidlicová | 500 m²
VIDEO https://youtu.be/63evdxAdnPY?is=3jKvddw2_7DehYMB Ponúkame Vám na PREDAJ dva samostatné m
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Horné Židiny | 951 m²
Callireal ponúka na predaj pozemok s výhľadom, ktorých nájdete v Bratislave čoraz menej. Pozemo
310,000 € 326 €/m²
Priestor pre sklad | 405 m²
Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky SKLADOVÝC
1,800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 2,360 m²
Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ) ponúkame na prenájom kan
Cena dohodou
Garáž | 20 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj garáž v Bratislave III Nové mesto
39,900 € 1995 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 119.88 m²
Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový strešný byt v projekte Winehills - Matuškova Residence
561,247 € 4682 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 73 m²
Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Winehills -
379,900 € 5204 €/m²
2 izbový byt | Račianska | 50 m²
Prenájom : Ponúkame na prenájom priestranný, svetlý dvojizbový byt s lodžiou a krásnym výhľadom
596 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.