2-izbový byt s parkovaním – Račianska ulica, Nové Mesto 54m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

246,999 € 4574 €/m²

PRENÁJOM - 2 izb. byt, 95 m2, pri Trnavskom Mýte, zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 95 m²

Ponúkame na prenájom veľký 2,5 izbový byt pri Trnavskom Mýte, 95 m2, v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

OCCAM | 2i byt na prenájom pod Kolibou, mesto aj kľud na dosah

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 44.98 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt na Pionierskej ulici, v o

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

OCCAM | 2i byt pod Kolibou na prenájom, mesto na dosah

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 45.06 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Pionierskej ulici, v obľúbenej l

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

OCCAM | moderný 2i byt na prenájom pod Kolibou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 44.98 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2-izbový byt na Pionierskej

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

FRANK ZICHER - Predávame veľkometrážny 3 izbový byt v projekte Design Cubes na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova | 133.52 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s panoramatickým výh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 4419 €/m²

Klimatizované kancelárie cca 25 m2 oproti VIVO + parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 25 m²

Ponúkané kancelárie o rozlohe od 22 - 35 m2 sú klimatizované ( 12,70 / m2 ) aj neklimatizovan

Publikované: 15.02.2022 Aktualizované: 26.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.7 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Klimatizovaná dvoj - kancelária s umývadlom oproti VIVO + parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 33 m²

Klimatizované 2 kancelárie sú prepojené a celkovú rozlohu majú 33 m2 . Nachádzajú na 2. posch

Publikované: 15.02.2022 Aktualizované: 26.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Praktický, plne zariadený 1i byt v rezidencii Letná

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 48 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom praktický, plne zariadený 1i byt so slušnou výmerou 48 m2, v r

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom parkovacieho státia v podzemnej garáži – Vlárska ulica, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vlárska | 13.6 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie státie v podzemnej garáži na Vlárskej ulici v obľúbenej lokalit

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

ARTHUR - 3 izbový moderný byt s terasou s parkovacím státím, lokalita Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 110 m²

Nájom 3 izbový moderný byt s terasou s jedným parkovacím státím, lokalita Kramáre, ul. Klenová,

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom vybavený 2i byt, ul. Moravská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Moravská | 44 m²

Na prenájom príjemný, priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 44 m², nachádzajú

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

P I O N I E R S K A |úplne nový príjemný 3i byt | BAIII- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pionierska | 64.73 m²

Exkluzívny 3-izbový apartmán na prenájom | 64,73 m² | Pionierska, Nové Mesto Ponúkame na pren

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Skladový priestor 170m2 na Novej Rožňavskej 134/A, Bratislava 3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nová Rožňavská | 170 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v Bratislave. Lokalita: Nová Rožňavská 134/A, Bratisla

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Obchodný priestor 30 m2 + sklad 15 m2 + zázemie 18m2 - Nová Rožňavská 134/A, Bratislava 3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 63 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor. ŠPECIFIKÁCIA: • celková plocha obchodného priestoru

Publikované: 21.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Kancelárske priestory 200 m2 - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská 134/A | 200 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 3-podlažnej administratívnej budove, ktorá sa nach

Publikované: 09.05.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Kancelárske priestory 30m2 - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská | 30 m²

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

SUPER CENA : 9 izbový mezonetový byt na Príkopovej ulici v Bratislave - Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Príkopova | 320 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 9 izbový mezonetový byt vo vyhľadáv

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 2156 €/m²

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KOLIBA – HLAVNÁ ULICA | Rodinný dom s 2 bytmi, na pozemku 553 m² s krásnymi výhľadmi na BA | investícia / prestavba / nový projekt

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 238.8 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v prestížnej lokalit

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

720,000 € 3015 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM | Štýlový 2-izbový byt na prenájom pod Kolibou, doposiaľ neobývaný

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 51 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom (42 m²) | Tehelné pole | novostavba 2020 | investičný potenciál

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 5452 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie