REZERVOVANÝ - 3 izbový byt TOMÁŠIKOVA ULICA, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

322,000 € 4128 €/m²

Pozrite si 6 i RODINNÝ DOM na UNIKÁTNOM MIESTE v SÚKROMÍ no PRI CENTRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 160 m²

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ 6-izbový rodinný dom postavený v roku 2000 na unikátnom miest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,800 € 3749 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 65 m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto | LOKALITA: Svätovavrineck

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

PREDAJ - Garáž na ulici Varšavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž vo vyhľadávanej lokalite Varšavská ulica, vhodnú na parkov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 1,008 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie na Kolibe vhodný na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

655,200 € 650 €/m²

PRENÁJOM 4-izbový mezonet s krbom a garážou, Bratislava-Krasňany

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, svetlý a nadštandardne rie

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Samostatná garáž na Opavskej ul. na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 0 m²

Samostatná garáž na Opavskej ul. na Kramároch. Samostatná garáž o rozlohe cca. 18m2, nachádzajú

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 €

Garážové státie s pivničnou kobkou v projekte Grand Koliba v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Frankovská | 0 m²

Garážové státie s pivničnou kobkou v projekte Grand Koliba na Frankovskej ul. v Novom Meste. Po

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 24.03.2023
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 €

Samostatná garáž na Opavskej ul. na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 0 m²

Samostatná garáž na Opavskej ul. na Kramároch. Samostatná garáž o rozlohe 16m2, nachádzajúca sa

Publikované: 17.08.2023 Aktualizované: 17.08.2023
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Samostatná garáž na Skalickej ceste v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 19 m²

Samostatná garáž na Skalickej ceste v Novom Meste. Samostatná garáž o rozlohe 19m2, nachádzajúc

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

22,990 € 1210 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste. Byt v osobnom vlastníc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Lukratívny pozemok na Cádrovej ul. na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 535 m²

Lukratívny pozemok na Cádrovej ul. na Kramároch. Stavebný pozemok v osobnom vlastníctve o rozlo

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

406,600 € 760 €/m²

Samostatná garáž na Chemickej ul. v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Chemická | 19 m²

Samostatná garáž na Chemickej ul. v Novom Meste. Samostatná murovaná garáž o rozlohe 19m2, nach

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 17.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 1842 €/m²

Samostatná garáž na Varšavskej ul. v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 18 m²

Samostatná garáž na Varšavskej ul. v Novom Meste. Garáž v osobnom vlastníctve, o rozlohe 18m2,

Publikované: 17.02.2023 Aktualizované: 11.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,000 € 1861 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 79.25 m²

Grand Real Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 2 - izbový byt s možnosťou prer

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

Predáme v Bratislave-Nové Mesto, k.ú. Vinohrady ( Koziarka ) stavebný pozemok o výmere 1.694 m2 ( 20x84,7m).

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný stavebný pozemok | Koziarka | 1,694 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v osobnom vlastníctve a tichom prostred

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Predáme v Bratislave-Nové Mesto, k.ú. Vinohrady ( Koziarka ) stavebný pozemok o výmere 1.375 m2 ( 22x62,5m)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný stavebný pozemok | Koziarka | 1,375 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý, slnečný pozemok v tichom prostredí , pod lesom , osobné vla

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie