BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prenájom zaujímavého priestoru, Račianska, 180 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Račianska 21 | 180 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom výborne situovaný priestor v Bratislave, časť Nové Mesto na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Areál s budovou, skladom a dostatkom parkovania

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Turbínová | 420 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj výborne situovaný Administratívny - skladový areál v Bratislav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

BOSEN I 5-izbový rodinný dom na Royovej ulici, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Royova | 112 m²

Realitná kancelária Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný 5-izbový rodinný

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj obchodného priestoru 177 m2, Višňová ul., Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Višňová | 177 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľký obchodný priestor, ktorý sa nachádza na ulici

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

297,000 € 1915 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Koliba – pozemok s výhľadom na Bratislavu - súkromný areál, celoročné bývanie aj relax

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | Na Vtáčniku | 371 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v prestížnej lokalite Bratislava –

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 806 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Koliba - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 99.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite s predzáhradkou a t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5443 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: BOSEN | Pozemky s krásnymi výhľadmi na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Vtáčniku | 1,268 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2.368 m2 na

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

550 €/m2 550 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Ranná káva na terase s výhľadom, 3 izb. byt, ulica Tupého, Bratislava - Vinohrady, 104 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 104 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 3702 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ARISE | Priestranný 2i. byt 70 m² s garážou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianská | 61.25 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom priestranný, svetlý a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Veľký 3 izbový byt s parkovaním, 90 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 90.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou lodžiou a garážovým parkovac

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3530 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen Realicity | Prémiový stavebný pozemok Koliba – povolenie & projekt

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 1 000 m² v srdci Koliby (medzi

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,050,000 € 1050 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 112 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Rodinný dom v spojení s prírodou a mestom , 668 m2, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Jaskovský rad | 360 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj 8 izbový rodinný dom v Bratislave. Žiť v meste a pritom mať sv

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

575,000 € 1597 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový priestranný byt, Bratislava - Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 133 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný a elegantný 4-izbový byt na ulici Višňová v Brat

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový 4-izbový byt 134 m², zimná terasa, 2× garáž, Vajnorská – oproti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový veľkometrážny byt s dvomi garážovými státia

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt s podkrovím, 119 m2, Nové Mesto - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 69.68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s pavlačou s krá

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,800 € 4030 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Chata s výhľadom na Bratislavu – Koliba - súkromie, pozemok 371 m², potenciál výstavby

Reality Bratislava-Nové Mesto

Chalupa, rekreačný domček | Na Vtáčniku | 35 m²

Bosen Group vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s neopakovateľnou atmosférou a nádherným výhľa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 8543 €/m²

člen NARKS

Reliart»Kramáre:Na prenájom 7i RD s bazénom /eng.text inside

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vlárska | 440 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 3-podlažný rodinný dom s veľkou záhradou a bazénom pod lesom na Kr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok v tichej lokalite s krásnym výhľadom v BA III, Nové Mesto - Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Stará Klenová | 893 m²

Pripravujeme na predaj stavebný pozemok, nachádzajúci sa na konci neprejazdnej komunikácie v ti

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

AG REALITY I NA PREDAJ ÚTULNÝ. 1 IZB. BYT NA KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Realitná kancelária AG Reality&finance s.r.o, Vám exkluzívne predstavuje na predaj 1- izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

157,000 € 4618 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie