Kancelárske priestory 100 m2 - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská | 100 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 3-podlažnej administratívnej budove, ktorá sa nach

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Kancelárske priestory 30m2 - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská 134/A | 30 m²

Publikované: 18.09.2020 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

310 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skladový priestor 170m2 na Novej Rožňavskej 134/A, Bratislava 3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Nová Rožňavská | 170 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v Bratislave. Lokalita: Nová Rožňavská 134/A, Bratisla

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,090 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Bratislava - Nové Mesto, ul. Tomášikova predaj budov s príslušenstvom a pozemkami

Reality Bratislava-Nové Mesto

Iný objekt | Tomášikova | 16,530 m²

Slovenská pošta, a. s., ponúka na predaj objekt na ul. Tomášikova č. 54, Bratislava - Nové Mest

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

10,026,357.75 € 607 €/m²

Stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vosková | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o celkovej rozlohe 898 m2 nachádzajúci sa v súkromnom areál

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

995 €/m2

Rodinný dom v blízkosti jazera Kuchajda a OC Vivo

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 255 m²

Veľký rodinný dom so záhradou sa nachádza vo výbornej lokalite (Ľudová štvrť) v blízkosti OC Vi

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 3329 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE s KRBOM, 2 TERASAMI a VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 182 m²

TIP TOP REAL Vám ponúka na prenájom NÁDHERNÝ PENTHOUSE o veľkorysej rozlohe 182 m2 + 2 TERASY S

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ PENTHOUSE NA KOLIBE S VÝHĽADOM, KTORÝ VÁM VEZME DYCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²

Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 4948 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sklad na prenájom o ploche 200 m2, 400 m2, 600 m2, 1200 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 400 m²

S 3-666 Na prenájom sklady o ploche 200 m2(I.poschodie), 400 m2 (I.poschodie), 600 m2 ( 300 m2

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom o ploche 480 m2 + betónová plocha 1628 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 480 m²

S 3-641 Na prenájom netemperovaný sklad o ploche 480 m2. Prístup do skladu je cez 2 brány. Súč

Publikované: 04.08.2023 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.13 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom o ploche 316 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 316 m²

S 3-723 Na prenájom skladový priestor o ploche 316 m2. K dispozícii je sklad o ploche 280 m2 a

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,345 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 846 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 846 m²

S 3-642 Na prenájom skladový priestor o ploche 846 m2. prístup do skladu je cez 1 drive-in brá

Publikované: 21.08.2023 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom o ploche 365 m2-438 m2 + kancelárie a vzorkovňa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 365 m²

S 3-722 Na prenájom skladový priestor s možnosťou prenájmu 365 m2 resp. 438 m2. K dispozícii j

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Sklad na prenájom o ploche 664 m2 so zázemím

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 664 m²

S 3-689 Na prenájom sklad o ploche 664 m2 vrátane zázemia , ktoré pozostáva z kancelárie a soc

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kontajnery na prenájom o ploche 15 m2 , 30 m2 menší sklad o ploche 18, 5 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 15 m²

S 3-626 Na prenájom kontajnery o ploche 15 m2 a 30 m2 a menší sklad v budove s prístupom pre a

Publikované: 22.02.2023 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 314 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 314 m²

S 3-655 Na prenájom plechový sklad o ploche 314 m2. prístup do skladu je cez dve brány. Cena:3

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Nebytové priestory v stavbe Prevádzková budova STP Bratislava Nové Mesto a prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Tomášikova | 101 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli STP Bratislava Nové Mesto na prenájo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Moderný 2i byt s parkovacím miestom v rezidencii GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 57.1 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, svetlý 2i byt s veľkou loggiou v novostavbe Guthaus.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom v Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 26/E | 55 m²

Lemca s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Urban Residence. Celková výmera plochy bytu je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

Stavebný POZEMOK na výstavbu rodinného domu s pekným výhľadom, BA - Koliba, 1.008 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,008 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v pokojnej časti Bratislavy určený na výstavbu rodi

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

655,200 € 650 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

Investičný 1 izbový byt blízko tehelného pola Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,999 € 5714 €/m²

Skvelý 4-izbový byt s loggiou, ideálny pre rodinu alebo investíciu!, BA - Kramáre, 101 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 101 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,999 € 4109 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie