Arvin & Benet | Nadčasové bývanie s unikátnou dispozíciou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 145.86 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s terasou v uzavretom rezidenčnom areáli na Tupého ulici,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

602,000 € 4127 €/m²

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Prenájom exkluzívnych administratívnych priestorov Bratislava Koliba - Hlavná ul. + parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 304 m²

RK Renami Vám predstavuje na prenájom administratívne kancelárske priestory na Bratislavskej Ko

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,999 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 810m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 810 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky SKLADOVÝC

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom obchodného priestoru - 300m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 300 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky realitnej

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 101m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 101 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 801m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 801 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 158m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 158 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,740 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 665m2 - BA II

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 665 m²

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

creative solution s.r.o. - prenájom obchodno-skladového priestoru - 360m2 - BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 360 m²

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,960 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľkorysý 2 izbový mezanín vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti OC Central - možnosť zmeny na 3-izbový

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Belehradská | 75.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj príjemne a prakticky zariadený 2-izbový mezanínový byt s b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,000 € 4389 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ dizajnového, útulného 3i bytu - Trnavská cesta, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4822 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izb.zariadený byt na Kramároch, Guothová cena vrátane Energií

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Dáme do prenájmu 1-izbový, kompletne zariadený byt na Kramároch (Guothová ul.) s rozlohou 34 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletná rekonštrukcia, 2× loggia, pivnica, ul. Sibírska, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 57.14 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,000 € 4270 €/m²

PREDAJ - Garážové státie na Sliačskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Sliačska | 13 m²

Ponúkame na predaj garážové státie v novostavbe Ahoj Park, na adrese Sliačska Podlažie: −2 B

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

34,500 € 2654 €/m²

Skladové priestory na prenájom v Bratislave-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 636 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÚ HALU – BRATISLAVA, NOVÉ MESTO Hala je vhodná na logistiku, skla

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Skladové priestory na prenájom Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 600 m²

Ponúkame na prenájom skladové haly vhodné na logistiku v Bratislave - mestská časť Nové Mesto.

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Skladové priestory na prenájom Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 800 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM SKLADOVÉ HALY VHODNÉ NA LOGISTIKU V BRATISLAVE – MESTSKÁ ČASŤ NOVÉ MESTO

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

Komerčný priestor KRAMÁRE, ul. STROMOVÁ 183 m2 s mnohofunkčným využitím v polyfunkčnom dome OLIVE.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stromová | 182.49 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor s VARIABILNOU DISPOZÍCIOU s MNOHOFUNKČNÝM VYUŽITÍM v pol

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Komerčný priestor KRAMÁRE-ul.STROMOVÁ 183m2 s mnohofunkčným využitím v polyf.dome.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stromová | 182.49 m²

Základné informácie: Plocha: 182.49m2 Poschodie: prizemie /bezbariérový prístup Kolaudácia: 200

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izbový byt s bazénom a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Nadštandardný 4-izbový byt sa nachádza na Strážnej ulici v najlepšej časti Koliby. DISPOZÍCIA

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt výnimočná lokalita Bratislava Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 65 m²

Menšia kompletne zrekonštruovaná tehlová bytovka vo vynikajúcej lokalite - pár metrov od obchod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4538 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie