Lukratívny stavebný POZEMOK pripravený na výstavbu v tichej časti Bratislavy, blízko Malých Karpát! 599 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre bytovú výstavbu | 599 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej časti Bratislavy s ideálnym miestom na výs

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

583,000 € 973 €/m²

AZ. Priestranný Showroom v širšom centre Bratislavy na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | 323 m²

Do našej ponuky pristál krásny priestranný showroom v prízemí bytového domu na Bajkalskej ulici

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

516,800 € 1600 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKÝ 3 IZB. BYT S LODŽIOU A VÝHĽADOM, (3X SAMOSTATNÁ NEPRIECHODNÁ IZBA), JELŠOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt s lodžiou (3X SAMOSTATNÁ NEPRIECHODN

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT S TERASOU, BALKÓNOM, PIVNCIOU, GARÁŽOU A PARKOVACÍM STOJISKOM NA KOLIBE, POD VACHMAJSTROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt (stropné chladenie) so slnečnou terasou, veľkým balkónom,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, 2X GARÁŽOU, PIVNICOU V REZIDENČNOM PROJEKTE NA KOLIBE, SUCHÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Suchá | 177 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt so záhradou (117 m2), 2x garážou, 1x vyhrad

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladový priestor, Bratislava III Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Bojnická | 500 m²

Realitná kancelária Landsall, s.r.o. ponúka na prenájom skladovo-výrobný objekt v logistickom a

Publikované: 25.08.2014 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Obchodno-výrobný priestor o výmere 130,01 m2 v BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 130 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka na prenájom nebytový priestor o výmere 130,1 m2, v BA - Nov

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,495 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestor pre showroom, sklad, výrobu či administratívu, 138,1m2, BA - Nové Mesto v blízkosti OC Polus

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Hattalova | 138 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka na prenájom nebytový priestor o výmere 138,1 m2, v BA - Nov

Publikované: 26.08.2019 Aktualizované: 13.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,381 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Skvelý obchodný priestor pre showroom na ul. Stará Vajnorská, 750 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 750 m²

Realitná kancelária LANDSALL s.r.o., ponúka na prenájom o

Publikované: 27.01.2019 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Administratívny priestro na ul. Stará Vajnorská, 167 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Realitná kancelária LANDSALL s.r.o., ponúka na prenájom a

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladový priestor na ul. Stará Vajnorská, od 400m2 do výmery 1800 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 1,800 m²

Realitná kancelária LANDSALL s.r.o., ponúka na prenájom s

Publikované: 23.06.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10,800 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych a komerčných priestorov – Bojnícka ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Bojnická | 474 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a komerčné priestory v administratívnom objekte na Bojnícka ul

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

104 €/rok 0 €/rok/m²

VALEN | Dvojica exkluzívnych víl s krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 1,060 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka exkluzívne na predaj výnimočné luxusné vily nachádzajúce sa v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.6 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.76 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Skladový priestor na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 1,267 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj skladový priestor v srdci najvyhľadávanejšej priemys

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Exkluzívny viladom 2 s krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 403 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka exkluzívne na predaj výnimočne luxusnú vilu nachádzajúcu sa v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,100,000 € 5211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Exkluzívny viladom 1 s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliačska | 383 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,950,000 € 5091 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.65 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie