Ponúkame na PRENÁJOM hala/sklad, ul. Priemyselná, Bardejov

Reality Bardejov

Priestor pre sklad | Priemyselná | 4,300 m²

Ponúkame na prenájom halu/sklad o výmere 4300 m2,priemyselný areál Bardejov. Areál sa nachádza

Publikované: 26.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, KOMENSKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

2 izbový byt | Komenského | 57 m²

Ponúkame vám na predaj 2-izbový byt s loggiou, šatníkom a pivnicou, nachádzajúci sa v jednej z

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

123,600 € 2168 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

PRENÁJOM - 3 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, OPÁLOVÁ, BARDEJOV

Reality Bardejov

3 izbový byt | Opálová | 87 m²

Ponúkame vám na dlhodobý prenájom 3 izbový byt s veľkou terasou a predzáhradkou, v novostavbe (

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU, OPÁLOVÁ, BARDEJOV

Reality Bardejov

4 izbový byt | Opálová | 144 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom prémiový 4-izbový byt v novostavbe (r. 2025) v Bardejove – Dlhá L

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT, NOVOSTAVBA, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ UL.

Reality Bardejov

3 izbový byt | Zafírová | 80 m²

EXKLUZÍVNE: Slnečný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom a parkovacím miestom v podzemn

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

219,000 € 2738 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 1 IZBOVÝ BYT, GORKÉHO, BARDEJOV

Reality Bardejov

1 izbový byt | Gorkého | 36 m²

Ponúkame vám na prenájom presvetlený a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Gorkého ulici v B

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

440 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CHATA V LESE S ELEKRINOU A VODOU, MIHAĽOV, BARDEJOV

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Mihaľov | 0 m²

Ponúkame vám na predaj chatu s elektrinou a verejným vodovodom v Bardejove, mestská časť Mihaľo

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

47,980 €

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, BARDEJOV, ZAFÍROVÁ

Reality Bardejov

2 izbový byt | Zafírová | 0 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s balkónom a vlastným podzemným parkovacím miestom, v nov

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

530 €/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ - RODINNÝ DOM, DLHÁ LÚKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Rodinný dom | Hlavná | 297 m²

ARCHEUS reality Bardejov vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v mestskej časti Dlhá Lúka

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

249,000 € 838 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

KANCELÁRIA NA PRENÁJOM, PARTIZÁNSKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska | 20 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a klimatizovaný kancelársky priestor s výbornou polohou priamo v ce

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

278.3 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NÁJOM - OBCHODNO-KANCELÁRSKE PRIESTORY, STÖCKLOVA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Stocklova | 95 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny obchodno-kancelársky priestor s výmerou 95 m², situovaný p

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK S BAZÉNOM, 3250 M2, MIHAĽOV, BARDEJOV

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | MIHAĽOV | 3,250 m²

Ponúkame vám na predaj veľký slnečný stavebný pozemok, v mestskej časti mesta Bardejov - MIHAĽ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

78,900 € 24 €/m²

KOMERČNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, BARDEJOV, ULICA KUKORELLIHO

Reality Bardejov

Polyfunkčný objekt | Kukorelliho | 400 m²

Ponúkame Vám nebytové priestory na prenájom, o výmere 65 m2, 75 m2, a 150 m2. Cena prenájmu

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

Cena dohodou

MUROVANÁ CHATA PRI "KYSLIČKE", BARDEJOV

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Chrzanová | 0 m²

Na predaj murovaná chata v krásnom prostredí – Bardejov, lokalita pri "Kysličke" ARCHEUS realit

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

44,980 €

NÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, BARDEJOV, ŤAČEVSKÁ

Reality Bardejov

2 izbový byt | Ťačevská | 63 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný 2 izbový byt s lodžiou a komorou, vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - GARSÓNKA, PARTIZÁNSKA, BARDEJOV

Reality Bardejov

Garsónka | Partizánska | 27 m²

Ponúkame vám na dlhodobý PRENÁJOM kompletne zariadenú garsónku v centre mesta Bardejov, na Part

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný pozemok, Molitérka - Bardejov

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²

🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,990 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svadobný salón na predaj - In Studio

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Hurbanova | 100 m²

Ponúkame na odstúpenie úspešne fungujúci svadobný salón In Studio, ktorý sa nachádza v modernej

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

22,490 € 225 €/m²

Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 870 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch o rozlohe 870 m

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

119,000 € 137 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj novostavba rodinného domu Kamenec - Bardejov.

Reality Bardejov

Rodinný dom | Piesky | 135 m²

Videoobhliadka: https://youtu.be/uFH8ZPI_JRk Základné info o novostavbe: MIESTO STAVBY: Barde

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

289,990 € 2148 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Radovka Piesky pri Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

Rodinný dom | Opálová ul., Piesky | 120 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj posledné 2 novostavby rodinnéhých domov v radovej zástavbe v Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

249,990 € 2083 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemok 1 178 m2 v Bardejove, mč. BNV.

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Buková | 1,178 m²

Máme pre vás NA PREDAJ stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami vo vyhľadávanej lokalite Bardej

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

149,990 € 127 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj pozemok v Bardejovských Kúpeľoch, okr. Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Ľaliová | 1,350 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o rozlohe 1350 m2 v Bardejo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Bardejov-Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Buková | 797 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej časti Bardejov časť Bard

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (764)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie