PREDAJ | POZEMOK | 1 856 m² | Bardejov (záhradkárska oblasť)

Reality Bardejov

Záhrada | 1,856 m²

Na predaj – priestranný pozemok 1 856 m², Bardejov (záhradkárska oblasť, extravilán) Hľadáte v

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Pozemky na predaj Bardejov

21,900 € 12 €/m²

Penzión alebo rodinný dom - Bardejovské kúpele

Reality Bardejov

Rodinný dom | 320 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj 2.podlažný, 10-izbový, rodinný dom alebo penzión ORLIK,

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Bardejov

249,000 € 778 €/m²

Rodinný dom v meste Bardejov - Moliterka - ulica Ľudovíta Štúra

Reality Bardejov

Rodinný dom | Ľudovíta Štúra | 240 m²

HotReality s.r.o. Vám ponúka na predaj tehlový, viacgeneračný rodinný dom ktorý sa nachádza v č

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bardejov

Info v RK

Strojárenská hala alebo sklad v Bardejove na prenájom

Reality Bardejov

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 700 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné priestory v areály bývalých ZŤP v Bardejove. Hala je vhodná n

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3 - izbový byt v centre Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nový sad | 63 m²

Ponúkame na predaj, 3- izbový byt s loggiou v centre mesta Bardejov, vo vyľadávanej lukratívnej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

124,000 € 1968 €/m²

člen NARKS

MUROVANÁ CHATA SO ZÁHRADOU 586 m2, Bardejov

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Exkluzívne v Benard reality Vám predstavujeme novú ponuku malebnej chaty so záhradou v krásnom

Publikované: 30.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

Cena dohodou

PREDANÝ!!! 1. izbový byt, Bardejov, Partizánska

Reality Bardejov

1 izbový byt | Partizánska | 0 m²

PREDANÝ!!! Ponukám na predaj pekný, slnečný, priestranný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Prenájom 2 izbového bytu na Štefánikovej ulici

Reality Bardejov

2 izbový byt | Štefaniková | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový, čiasto

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

600 €/mesiac

Rekreačné a hospodárske pozemky v časti Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Iný poľnohosp. pozemok | Bardejovská Zábava | 0 m²

Ponúkame na predaj Rekreačné a hospodárske pozemky v Bardejove, časť bardejovská Zábava v extra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšej výstavby – Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Makovická | 190 m²

Directreal Super - Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom v Bardejo

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

169,000 € 889 €/m²

Na predaj 2-izbový nebytový priestor s terasou a garážovým parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

164,900 € 2843 €/m²

Predáme v Bardejove polyfunkčnú budovu, pozemok 5.147 m2, firemné vlastníctvo

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 2,686 m²

Predaj polyfunkčnej budovy s pozemkom o celkovej výmere 5.147 m2 v okrajovej priemyselnej časti

Publikované: 01.06.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

Cena dohodou

2,5 - izbový byt s balkónom v blízkosti historického centra Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Slovenská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Kancelárske a administratívne priestory v areály JAS-u na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a administratívne priestory v bývalom areály JAS-u v priem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárske a administratívne priestory v areáli bývalého JAS-u na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestor na kanceláriu alebo služby v bývalom areály JAS-u v priemysel

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Výrobné a skladové priestory na prenájom, Priemyselná Bardejov

Reality Bardejov

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné a skladové priestory v bývalom areály JAS-u v priemyselnej čas

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Priestory pre výrobu a sklad

Reality Bardejov

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 98 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Priestory na prenájom Bardejov

5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Skladová a výrobná hala v Bardejove

Reality Bardejov

Objekt pre obchod | Duklianska | 700 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj, priestrannú budovu - Skladovú a výrobnú halu, ktorá sa nachádza

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Stavebný pozemok v Bardejovských kúpeľoch

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovské Kúpele | 996 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejovských Kúpeľoch. Pozemok sa nachádza pri vstupe do

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

115,000 € 115 €/m²

člen NARKS

Veľký 2 izbový byt v novostavbe v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 61 m²

Ponúkame na predaj, krásný, priestranný 2 izbový byt o výmere 61 m2 na 3. NP v Novostavbe SPA A

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

člen NARKS

3-izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | J.Grešáka | 64 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Bardejove, ul. J. Grešáka s loggiou. Byt sa nachádza na 4. p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

133,000 € 2078 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie