Predám 1 izbový byt, 33m2, loggia, Bezručová, Bardejov

Reality Bardejov

1 izbový byt | Bezručová | 33 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 1. izbový byt v Bardejove, na ulici Bezručova 29.

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bardejov

109,900 € 3330 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 1317 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 1,318 m²

IA088P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, rovinatý st

Publikované: 09.08.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

54,000 € 41 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 894 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 894 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

43,000 € 48 €/m²

POZEMOK na výstavbu RD 1013 m², HANKOVCE

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Hankovce | 1,013 m²

IA097P Reality Smolko - realitná kancelária Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, rovinatý st

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

46,000 € 45 €/m²

Chata s rozľahlým pozemkom smer Lukavica - 34á

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Murovaná chata bola postavená v 70-tých rokoch. Nachádza sa na svahu s výhľadom na okolie. Spod

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

68,700 € 1374 €/m²

člen NARKS

!!!!ZĽAVA 15 000 EUR !!!! NA PREDAJ: stavebný pozemok – Bardejovské Kúpele

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 559 m²

ID:234 ZĽAVA 15 000 EUR do konca roka 2025!!! Ponúkame Vám na predaj atraktívny stavebný pozemo

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,900 € 89 €/m²

Hotel v krásnom prostredí s veľkým potenciálom, len 2 km od Bardejovských Kúpeľov

Reality Bardejov

Hotel, penzión, ubytovňa | cc | 1 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v turisticky atraktívnej lokalite ? Ponúkame vám na pr

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

1,980,000 € 1980000 €/m²

Exkluzívne na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov - Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovská Zábava | 933 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov -

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

105,500 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM 1 izbový byt na ulici Komenského 16, v Bardejove.

Reality Bardejov

1 izbový byt | Komenského | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 1- izbový byt Ulica: Komenského 16 Poschodie: 1 Úžitková plocha: 32

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne : investičná príležitosť pozemok v mestskej časti Bardejov o výmere 1 293m2 s potenciálom výstavby rodinného domu

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Poštárka | 1,293 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Bardejov • Účel využitia: investičná príležitosť s potenciálom výs

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM 4 izbový byt na ulici Jána Švermu 6, v Bardejove.

Reality Bardejov

4 izbový byt | Jána Švermu | 72 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Predmet: 4- izbový byt Ulica: Jána Švermu 6 Poschodie: 5/6 Úžitková plocha:

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervované - Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 523 m2 v mestskej časti Mihaľov- Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Mihaľov | 1,523 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Mihaľov- Bardejov • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

38 €/m2 38 €/m2

Rodinný dom, 5+1 izieb, garáž, pozemok 544 m2, Bardejov, Dlhá Lúka

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 371 m²

Hľadáte pokojné miesto pre život, kde sa spája čaro prírody s výbornou dostupnosťou do mesta?

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

135,000 € 364 €/m²

ID-4086 NA PREDAJ Útulná chata v záhradkárskej oblasti Kira – Mihaľov

Reality Bardejov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 0 m²

ID:4086 Ponúkame na predaj chatu v obľúbenej záhradkárskej oblasti Kira na Mihaľove: situovaná

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ! Na PREDAJ 3-izbový byt v meste Bardejov.

Reality Bardejov

3 izbový byt | 65 m²

REZERVOVANÉ ! Peter Kováč a realitné centrum PRO HOME, má pre vás, vo výhradnom zastúpení m

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

NA PRENÁJOM : Svetlé kancelárske priestory, Jirásková 16, Bardejov

Reality Bardejov

Administratívny objekt | - | 42.5 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom kancelárske priestory, ktoré sú ideálnym miestom pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

470 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 3 izbový byt, Komenského 20, Bardejov

Reality Bardejov

3 izbový byt | Komenského | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 3 izbový byt na Komenského ulici 20 v Bardejove. • 59 m2 • balk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt s loggiou, ul. Laca Novomeského v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Laca Novomeského | 69 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou na ul. Laca Novomeského v Bardejov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

154,900 € 2245 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Solárium - odstúpenie prevádzky v Bardejove

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Komenského | 50 m²

Ponúkame na odstúpenie prevádzku solária nachádzajúcu sa v Bardejove na sídlisku Obrancov mieru

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na predaj Bardejov

12,500 € 250 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok v Bardejove, časť Mihaľov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Mihaľov | 900 m²

Ponúkame na predaj Stavebný pozemok v Bardejove - časť Mihaľov rovinatý, pokojná lokalita obk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

60 €/m2 60 €/m2

člen NARKS

Administratívne alebo výrobné priestory na prenájom

Reality Bardejov

Výrobný objekt | Priemyselná | 132 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom novozrekonštruované priestory v bývalom areáli JAS. Priestory

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na prenájom Bardejov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PRENÁJOM - Kancelárske alebo obchodné priestory s balkónom blízkosti autobusovej stanice v Bardejove

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Kacvinského | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom Obchodné priestory s balkónom, vhodné na: - Kaderníctvo a kozmetické s

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bardejov

Cena dohodou

Obchodný priestor pre obchod, eshop, sklad v SUPER LOKALITE !

Reality Bardejov

Objekt pre obchod | Dlhý Rad | 380 m²

Ponúkame Vám na prenájom Obchodné priestory vo vyhľadávanej lokalite Dlhý rad v Bardejove. Prie

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na prenájom Bardejov

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23084)