Pozemky Bardejov - Mihaľov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Mihaľov | 4,824 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemky v Bardejove - Mihaľov - pozemok č.1: 2412 m2, ce

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

10 €/m2 10 €/m2

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

Pozemok v Bardejove - časť Postajok

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | - | 3,113 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v Bardejove- časť Postajok Výmera: 3113 m² vrátane podie

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49 €/m2 49 €/m2

Predaj chaty v Bardejove v cene 18 000,- €

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Kalvária | 36 m²

Jakubašeková Reality, s.r.o. ponúka na predaj drevenú zrubovú chatu s murovanou prístavbou v Ba

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

18,000 € 694 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok Bardejov

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Šibeňa hora | 2,726 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Šibenej hore v Bardejove. Pozemok sa nac

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 6 €/m²

Rodinný dom, Pri štadióne, Bardejovská Nová Ves

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pri štadióne | 786 m²

Silver Real ponúka na predaj rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom. Nachádza sa v Bardejovske

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

250,000 € 318 €/m²

Predaj rodinného domu v Dlhej Lúke pri Bardejove

Reality Bardejov

Rodinný dom | Pánska | 415 m²

Jakubašeková Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom na 21 árovom rovinatom pozemku v mestskej

Publikované: 07.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

199,500 € 578 €/m²

3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bardejov

3 izbový byt | Jána Švermu | 64 m²

Anovia real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

158,000 € 2469 €/m²

Novinka
Novinka

PREDANÉ_Na predaj nebytový priestor, Bardejov

Reality Bardejov

Skladový objekt | Stöcklova | 11 m²

PREDANÉ_Lucia Majerník a realitná spoločnosť Leonides Real vám ponúka na predaj priestor v poly

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 01.01.2026
Objekty na predaj Bardejov

Info v RK

ID-3609 NA PREDAJ Zrekonštruovaný 1-izbový byt BARDEJOV

Reality Bardejov

1 izbový byt | Bezručova | 1 m²

ID:3609 Ponúkame na predaj 1-izbový byt v Bardejove: tento byt s výmerou 36 m² sa nachádza na B

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bardejov

119,900 € 119900 €/m²

Novinka
Novinka

CHATA S POZEMKOM BARDEJOVSKÉ KÚPELE

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Bardejovské Kúpele | 97 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojacu chatu s pozemkom, v krásnom prostredí priamo v Bardej

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

69,900 € 772 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reštaurácia na prenájom pri vlakovej a autobusovej stanici

Reality Bardejov

Reštauračné priestory | Kacvinského 3355 | 105 m²

Prenájom kompletne zariadenej reštaurácie 105 m² s pozemkom 890 m² – pripravená na okamžité pre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

840 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Garáž

Reality Bardejov

Garáž | Ťačevská | 0 m²

Na predaj garáž v radovej výstavbe, v osobnom vlastníctve, nachádzajúca sa v blízkosti bytových

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bardejov

27,000 €

Pozemok s lodným kontajnerom na prenájom

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Duklianska | 300 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Bardejov Vám exkluzívne ponúka pozemok, s lodným k

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na prenájom Bardejov

300 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Rodinný Dom v Dlhej lúke na predaj

Reality Bardejov

Rodinný dom | Kamenec | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka predaj veľkého rodinného do

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bardejov

256,000 €

Kancelárske priesrory na prenájom

Reality Bardejov

Kancelárie, administratívne priestory | Duklianská | 0 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám exkluzívne ponúka kancelárske priestory v Bar

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bardejov

260 €/mesiac

Na predaj rekreačný pozemok, so stavebným investičným potenciálom

Reality Bardejov

Rekreačný pozemok | Pod Papierňou | 522 m²

Mgr. Marián Feďo z realitnej kancelárie BeMi Vám ponúka na predaj lukratívny pozemok na rekreač

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

41,000 € 79 €/m²

PRIEMYSELNÝ AREÁL,6668 M2 POZEMOK, SKLADY + POLYFUNKČNÁ BUDOVA

Reality Bardejov

Obchodné priestory | Kacvinského | 965 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na predaj uzavretý prevádzkovo - priemyselný ar

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na predaj Bardejov

Cena dohodou

Reality Bardejov

Prevádzkový areál | Kacvinského | 965 m²

EXCLUSIVE realitná kancelária ponúka EXKLUZÍVNE na PRENÁJOM uzavretý prevádzkovo - priemyselný

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Objekty na prenájom Bardejov

Cena dohodou

Prenájom pozemok, Bardejov, Duklianska ulica, 16 000m2

Reality Bardejov

Komerčná zóna | Duklianska | 16,000 m²

Ponúkame vám na prenájom pozemok v Bardejove v priemyselnej nčasti, na Duklianskej ulici, pozd

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na prenájom Bardejov

Cena dohodou

Predaj pozemok Bardejov 16000 m2 zastavané plochy a nádvoria Duklianska ulica, pri hlavnej ceste

Reality Bardejov

Komerčná zóna | Duklianska | 15,802 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v Bardejove, Duklianska ulica, pozdĺž hlavnej cesty s priamym

Publikované: 09.12.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 606 m2 Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | 606 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Štefan Páll, kontakt: 0911 750 107, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 10.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

99,990 € 165 €/m²

Ponúkam na prenájom 1 izbový byt, Bezručová, Bardejov

Reality Bardejov

1 izbový byt | Komenského 10 | 33 m²

Na prenájom: Štýlový 1-izbový byt v skvelej lokalite – Bardejov na ulici Bezručová 29. Hľadáte

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bardejov

390 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Chata s krásnym pozemkom 524m2, Bardejov

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Predám krásnu chatu ktorá sa nachádza na okraji mesta Bardejov oproti ČS Slovnaft v záhradkársk

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

32,490 € 650 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie