Investičný lesný pozemok, rozloha: 30 ha, Kokava Nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

Orná pôda | Kokava nad Rimavicou | 300,000 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klientov ponúka na predaj lesný pozemok o rozlohe: 3

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

0.72 €/m2 1 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 88.46 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal Vám ponúka exkluzívne na pred

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj: Stavebný pozemok 1257 m2, Badín - Banská ul.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | Banská | 1,257 m²

ASTONREAL - EXKLUZÍVNE PONÚKA: Na predaj: slnečný stavebný pozemok, v pokojnej tichej časti o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

210 €/m2 210 €/m2

člen NARKS

dostali sme DOPYT !! hľadáme CHATU do 80.000 €, B. BYSTRICA a OKOLIE

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal SÚRNE hľadá pre klienta CHATU v lokalite Banská Bystrica a okolie

Publikované: 21.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Bystrica

80,000 €

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta CHATU, do 260.000,- €, DONOVALY

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 125 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal HĽADÁ pre klienta CHATU v lokalite DONOVALY. Cena nehnuteľnosti

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Donovaly

260,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 2 izb. byt na ul. Tatranská, Sásová - B.B

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sásová | 57 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

140,000 € 2456 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 2 izb. byt, zrekonštruovaný, ul. J. Baníka - Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. Bánika | 59 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj slnečný dvojizbový byt v osobnom vla

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre nášho klienta rodinný dom s pozemkom v blízkosti B.B.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 3 izb. byt, 69 m2, Fončorda - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 69 m²

AstonReal pripravuje do ponuky rekonstruovany 3 izb. byt s balkonom v časti Fončorda - Banská

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,000 € 3145 €/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta Apartmán na Donovaloch

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 30 m²

AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

92,000 € 3067 €/m²

člen NARKS

Meštiansky dom na pešej zóne v Kremnice – investičná príležitosť

Reality Kremnica

Rodinný dom | Nezadaná | 520 m²

AstonReal vo výhradnom zastúpení majiteľa ponuka na predaj meštiansky/rodinný dom priamo v cent

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kremnica

199,500 € 384 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Rovinatý investičný stavebný pozemok 3.245m2, Dolná Ždaňa

Reality Dolná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Dolná Ždaňa | 3,245 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj investičný rovinatý stavebný pozemo

Publikované: 10.11.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Ždaňa

27 €/m2 27 €/m2

člen NARKS

PREDANÉ !!! ozvite sa, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 76.3 m²

PREDANÉ!!! Tento 3 izb. Byt má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľom za dôveru. AstonReal po

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ !!! volajte, píšte, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ !!!

Reality Turecká

Chalupa, rekreačný domček | Turecká | 250 m²

PREDANÉ !!! AJ Tento DOM už má nových majiteľov a ja ďakujem bývalým majiteľom za dôveru. Ozvi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turecká

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Mládežnícka | 56 m²

PREDANÝ!!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. Astonreal ponúka,v zastúpení majiteľov,

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

POZEMOK vhodný na výstavbu, 5.904 m2, k.ú. Hájniky (Sliač)

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 5,904 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 5.904 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

147,600 € 25 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ďumbierska | 69 m²

PREDANÉ!!! 3izbový bauring, zavolajte mi, PREDÁM aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ. AstonReal ponúka na pred

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Priestor na prevádzkovanie služieb,26m2,Kapitulská ul.,Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 26 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov na prenájom priestor vhodný na prevádzkovanie služieb -

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Magurská | 70 m²

AstonReal Vám ponúka kompletne prerobený 3-izbový byt na MAGURSKEJ ulici v Sásovej o rozlohe 70

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ Záhrada s chatkou, 377m2, Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Srnková | 377 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj záhradnú chatku s pozemkom v Banskej Bystrici,

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Severná | 29 m²

AstonReal ponúka na predaj 1 izbový byt, typ bytu: bauring. Byt sa nachádza v Banskej Bystrici

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,000 € 3759 €/m²

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská | 78 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt na TATRANSKEJ ulici v Sásovej o

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Hľadám pre klienta RODINNÝ DOM v kúpeľnom meste Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | Sliač | 0 m²

AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Sliač

185,000 €

člen NARKS

PREDANÉ: ozvite sa, predám aj Vašu NEHNUTEĽNOSŤ

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Ďumbierska | 31.5 m²

PREDANÉ!!! Tento BYT má nového majiteľa a ja ďakujem majiteľke za dôveru. AstonReal ponúka e

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie