3-izbový byt typ U – Karpatská, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Karpatská | 72.64 m²

Hľadáte bývanie s krásnym výhľadom a dostatkom svetla? Tento 3-izbový byt typu U na ulici Karpa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

182,000 € 2506 €/m²

Predaj 3izbový byt v Sásovej, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 74 m²

XEMAR (robert.hrasko@xemar.sk alebo 0903966776). Realitná spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2500 €/m²

Predaj rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1,949 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkam na predaj samostatne stojaci trojpodla

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

333,000 € 171 €/m²

Veľkorysý 3 a pol izbový byt, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 82 m²

Na predaj priestranný a slnečný 3 a pol izbový byt na ulici Trieda Hradca Králové (THK) v Bansk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

194,800 € 2376 €/m²

Krásne bývanie v 3-izbovom byte s altánkom a veľkou záhradou 318 m2

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | 91.24 m²

Ponúkame Vám na predaj tento pekný, priestranný, kompletne a kvalitne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Lukratívny komerčný pozemok 2207m2 s IS pri reštaurácii Grajciar

Reality Lučatín

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Nezadaná | 2,207 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, ktorý je vďaka svojej výbornej polohe vhodný na široké komerčné

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Lučatín

199,000 € 90 €/m²

6-izbová novostavba s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Rodinný dom | 170 m²

Hľadáte dom, ktorý kombinuje priestor pre veľkú rodinu, moderné technológie a pokojné prostredi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj Brezno

299,000 € 1759 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný pozemok na samote pri lese - vhodný na stavbu chalupy blízko Brezna

Reality Brezno

Rekreačný pozemok | Lúčky - Čachovo | 1,476 m²

Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok na kraji lesa, ktorý je ako stvorený pre chalupu

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Brezno

39,900 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký rodinný dom vhodný aj ako rekreačná nehnuteľnosť

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Švermova | 343 m²

Ponúkam Vám na predaj tento pekný, priestranný a až 9 izbový rodinný dom, ktorý prešiel komplet

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj kompletne zrekonštruovaného 3i bytu v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Pieninská | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3i byt v Banskej Bystrici v mestskej časti Sásová. Byt prešiel k

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

198,000 € 2712 €/m²

Hľadáte pokojné miesto na oddych v lone krásnej prírody? Ponúkam na predaj peknú chalupu - rodinný dom v obci Vysoká , okres Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Chalupa, rekreačný domček | Vysoká | 120 m²

Ponúkam na predaj krásnu chalupu s veľkým pozemkom- rodinný dom v obci Vysoká , okres Banská Št

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

94,000 € 783 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ 1izbový byt + loggia Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 28 m²

REZERVOVANÉ!!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj krásny, slnečný 1izbový byt. Na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prevádzkový priestor, rozlohou 120 m2 - centrum B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Skuteckého | 120 m²

AstonReal ponuka na prenájom priestory na ul. Skuteckého, pri "kine Hviezda" - centrum Banskej

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

660 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom: 2 izbový byt centrum Národná ul. 64m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Národná | 64 m²

Astonreal Ponúka na prenájom 2 izbový byt v centre mesta na ulici Národná. Byt má rozlohu 64m2

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 70 m²

AstonReal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj REKREAČNÚ CHATU vo vyhľadávanej lokalite Nízkych Tati

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

126,500 € 1807 €/m²

člen NARKS

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Tulská | 54 m²

PREDANÉ!!!! AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt v zateplenom bytovom dome. Byt sa nachádza

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! historická budova v CENTRE mesta B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Centrum | 1,300 m²

Výborná INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ! ! AstonReal ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť, a to his

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,500,000 € 1154 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ: byt NOVOSTAVBA, ozvite sa mi a predám aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 144 m²

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 5-izbový PENTHOUSE v NOVOSTAVBE - lokalita BANSKÁ

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

RODINNÝ DOM, pozemok 290m2, MEDZIBROD okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 250 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľov zaujímavý rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Medzibrod

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

179,000 € 716 €/m²

člen NARKS

PREDANÁ CHATA pod lesom, Veľká Lúka

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj zrubovú rekreačnú chatu, v krásnom prostredí po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Ružová | 74 m²

PREDANÝ 3i BYT, Banská Bystrica,zavolajte PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť. AstonReal ponúka v zastú

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Na Uhlisku | 67 m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

PRENÁJOM: Kancelárie 2x 50m2, Kapitulská ul.Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 100 m²

AstonReal ponúka na prenájom priestor, ktorý pozostáva z dvoch kancelárií o rozlohe 2x 50m2, (

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

470 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadám pre klienta 4 izb byt FONČORDA / RADVAŇ!!!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 0 m²

AstonReal: hľadám pre klienta 4 izbový byt v mestskej časti Fončorda alebo Radvaň. Cena bytu z