Vyhne – rekreačný investičný pozemok v nádhernom prostredí – výmera 7825 m2

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Vyhne | 7,825 m²

Ponúkame na predaj investičný rekreačný pozemok v nádhernom atraktívnom prírodnom prostredí,

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2025
Pozemky na predaj Vyhne

14 €/m2 14 €/m2

Zvolen, Sarvaška – stavebný pozemok so stav. povolením a projektom, výmera 864 m2

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 864 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 864 m2 v lukratívnej časti mesta Zvolen

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Zvolen

179,000 € 207 €/m²

Podzámčok – stavebný pozemok v nádhernom prostredí, výmera 809 m2 – predaj

Reality Podzámčok

Pozemok pre rodinné domy | 809 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Podzámčok s nádherným výhľadom, s celkovou výmerou 8

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Podzámčok

70,000 € 87 €/m²

Zvolen, Zlatý Potok, ul. Prachatická – murovaná garáž 20 m2 - predaj

Reality Zvolen

Garáž | Prachatická | 20 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž s funkčnou elektrickou prípojkou, v radovej zástavbe garáží p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

23,900 € 1195 €/m²

Zvolen, Kráľová – nádherný slnečný pozemok 26343 m2 – predaj

Reality Zvolen

Orná pôda | Školská | 26,343 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj slnečný pozemok v nádhernom prírodnom prostr

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Pozemky na predaj Zvolen

12 €/m2 12 €/m2

Kriváň - výrobno-skladovací objekt + kanc. priestory – predaj

Reality Kriváň

Výrobný objekt | Kriváň | 711 m²

V obci Kriváň ponúkame na predaj alebo na prenájom objekt určený predovšetkým na výrobu a sk

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 10.04.2025
Objekty na predaj Kriváň

560,000 € 788 €/m²

Zvolen, mesto – priestranný 3-izbový byt, 90 m2 - predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sokolská | 80 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre mesta Zvolen

Publikované: 27.03.2023 Aktualizované: 27.03.2023
Byty na predaj Zvolen

150,000 € 1875 €/m²

Zvolen, centrum mesta – ul. Masaryka – exkluzívny veľký 2-izbový byt, 81 m2

Reality Zvolen

2 izbový byt | T. G. Masaryka | 81 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Zvolen

185,000 € 2284 €/m²

Zvolen, Bystrický rad – slnečný 2-izbový byt v centre mesta, 60 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Zvolen, na 4. poschodí bytového domu, ul. Bystri

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

Veľká Lúka – investičný pozemok, určený na výstavbu, 1028 m2 – predaj

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 1,028 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 1028 m2, nachádzajúci sa v intravilá

Publikované: 09.06.2023 Aktualizované: 22.11.2023
Pozemky na predaj Veľká Lúka

70,000 € 68 €/m²

Kováčová – luxusná rodinná vila s rozsiahlym pozemkom - 2150 m2

Reality Kováčová

Rodinný dom | Badínska | 250 m²

Ponúkame na predaj novostavbu luxusnej rezidencie v lukratívnej vilovej štvrti obce Kováčová s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Kováčová

780,000 € 3120 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt s balkónom, 56 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Ľ. Štúra | 56 m²

REZERVOVANÉ - Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt s francúzs

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,500 € 2670 €/m²

REZERVOVANÉ - Kriváň – pozemok v intraviláne obce s cestou, výmera 703 m2 - predaj

Reality Kriváň

Lúka, pasienok | Kriváň | 703 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne obce Kriváň s nádherným výhľadom na o

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 08.02.2024
Pozemky na predaj Kriváň

27,000 € 38 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – priestranný 2-izbový byt s balkónom, výmera 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Marš. Malinovského | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný dvojizbový byt s balkónom a pekný výhľadom na zele

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 1875 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Záhonok – 2-izbový s balkónom, 64 m2 – predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom (prerobený n

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Zvolen

118,000 € 1844 €/m²

Zvolen, centrum mesta 1-izbový byt s veľkou loggiou, výmera 29 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | V. P. Tótha | 28.7 m²

Ponúkame na predaj menší čiastočne zrekonštruovaný jednoizbový byt v centre mesta Zvolen s veľk

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Zvolen, mesto – zrekonštruovaný 1-izb. byt s vlastným parkovacím miestom, 31 m2 – predaj

Reality Zvolen

1 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 31 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný jednoizbový byt v širšom centre mesta Zvolen, ul.

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Zvolen

128,000 € 4129 €/m²

Sliač – pozemok v intraviláne obce, výmera 552 m2

Reality Sliač

Orná pôda | Hájnická | 552 m²

Ponúkame na predaj pozemok v intraviláne mesta Sliač, v časti Hájniky, celková výmera 552 m2

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 27.03.2025
Pozemky na predaj Sliač

37,000 € 67 €/m²

Zvolen, centrum mesta – 2-izbový byt v rekonštrukcii, 55 m2 - predaj

Reality Zvolen

2 izbový byt | J. C. Hronského | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt v centre mesta Zvolen, na druhom podlaží murovaného byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Zvolen

137,000 € 2491 €/m²

REZERVOVANÉ - Zvolen, Sekier – 1-izbový zrekonštruovaný byt, výmera 39,5 m2

Reality Zvolen

1 izbový byt | Okružná | 39 m²

REZERVOVANÉ - Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 1-izbový byt o celkovej výmere 39,

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Zvolen

92,000 € 2359 €/m²

Zvolen, Sekier – priestranný 3-izbový byt 90 m2 + 4 miesta na parkovanie, altánok – predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. Bazovského | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s prístreškom na parkova

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Zvolen

149,000 € 1840 €/m²

Drábsko - rodinný dom s hosp. stavbami, pozemok 3367 m2 – predaj

Reality Drábsko

Rodinný dom | Drábsko | 200 m²

MAXREAL vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka v nádhernom prírodnom prostredí Podpoľania rodin

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Drábsko

115,000 € 575 €/m²

Zvolen, ul. Hodžu – nadštandardný 3-izbový byt (117 m2) s terasou a garážou – prenájom

Reality Zvolen

3 izbový byt | M. M. Hodžu | 117 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s terasou v centre mesta Zvolen, s výmerou 117

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

1,070 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zvolen, mesto – priestranný rodinný dom so záhradou, pozemok 845 m2 – predaj

Reality Zvolen

Rodinný dom | J. Jesenského | 220 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný sedemizbový rodinný dom s veľkou záhra

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 1359 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23057)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie