Chalupa, rekreačný domček | 167 m²
Ste radi obklopení pestrou prírodou v lete aj v zime, lesom a horským vzduchom? V tom prípade s
349,000 € 2090 €/m²
3 izbový byt | Hviezdoslavova 280/4 | 70 m²
Hľadáte nadštandardné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Žiari nad Hronom, kde Vá
139,900 € 1999 €/m²
2 izbový byt | Západ,mesto | 60 m²
Pre moju dlhoročnú klientku, ktorá práve predáva svoj väčší byt, hľadám na kúpu 2-izbový byt vo
125,000 € 2083 €/m²
4 izbový byt | 73.41 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izb. slnečný byt v lokalite Západ vo Zvolene. Tento byt sa nachádza na
183,500 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Bernolákova 54 | 69.6 m²
Hľadáte priestranné a kompletne pripravené bývanie v Banskej Bystrici, kde sa stačí len nasťaho
195,000 € 2802 €/m²
Iný stavebný pozemok | Banská Belá | 3,947 m²
Hľadáte tichú príležitosť s obrovským potenciálom? Ponúkame exkluzívny pozemok na samote, ktor
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | Svätý Anton | 105 m²
novostavba | nízkoenergetický dom | tiché prostredie | priestranný pozemok Predstavujeme dom,
335,000 € 3190 €/m²
1 izbový byt | Akademická 339 | 34.5 m²
Hľadáte dokonalé útočisko v srdci Banskej Štiavnice, úspešnú investíciu, no nechcete strácať ča
125,000 € 3623 €/m²
Rodinný dom | 53 | 61 m²
Hľadáte dokonalý únik z mestského zhonu, no odmietate robiť kompromisy v komforte? Ponúkame Vám
129,900 € 2130 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
Hľadám krásny prerobený byt pre konkrétnych klientov. Foto je ilustračné. Cena do 300 000 EUR
300,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Laznícka | 9,629 m²
Hľadáte rozsiahly pozemok s obrovským developerským potenciálom? V exkluzívnom zastúpení ponúka
249,900 € 26 €/m²
Mezonet | 48 m²
Hľadáte dokonalé útočisko v jednom z najkrajších miest na Slovensku, alebo uvažujete nad výbor
139,999 € 2917 €/m²
1 izbový byt | Zvolen | 35 m²
Hľadám na kúpu 1-izbový byt vo Zvolene, na stave nezáleží, do 90 000€, platba v hotovosti, najl
90,000 € 2571 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hontianske Tesáre | 2,060 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok určený na individuálnu výstavbu. K pozemku vedie of
24,900 € 12 €/m²
Rodinný dom | Kammerhofská 194/19 | 156 m²
Ponúkame exkluzívnu príležitosť vlastniť nehnuteľnosť s dvojitým potenciálom priamo v historick
360,000 € 2308 €/m²
Rodinný dom | Hiadeľ 53 | 61 m²
129,900 € 2130 €/m²
Farmárska usadlosť | Veľké plachtince | 90 m²
Realitná kancelária KARIN & PARTNERS ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj jedinečnú farmársk
168,000 € 1867 €/m²
Farmárska usadlosť | 90 m²
168,000 € 1867 €/m²
Lúka, pasienok | 1,973 m²
S radosťou vám všetkým ponúkame, veľký pozemok, ktorý sa rozprestiera v Podbrezovej v časti Lop
40,643 € 21 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Krnišov | 63 m²
Hľadáte pokoj, čistý vzduch a výhľady, ktoré vás každé ráno nabijú energiou? Ponúkame na predaj
72,900 € 1157 €/m²
1 izbový byt | Mládežnícka | 38 m²
Na prenájom 1-izbový byt s priestrannou lodžiou na 3. poschodí zo 4 poschodí v tichej lokalite
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na predaj krásny
147,000 € 294 €/m²
Rodinný dom | 165 m²
Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom v tichom, zdravom prostredí a s kompletnou občianskou
175,000 € 1061 €/m²
Garsónka | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj garzonku, ktorá má výbornú polohu, moderný vzhľad a atmosféru domova. Táto k
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.