Rodinný dom | Nová | 240 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj spoluvlastnícky podiel na
175,000 € 729 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 80 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu vo vyhľadávanej loka
160,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | - | 63 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt v osobnom vla
65,000 € 1032 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
MIESTO, KDE PRIESTOR, SÚKROMIE A ODDYCH DOSTÁVAJÚ NOVÝ VÝZNAM Luxusný dom s wellnessom, bazéno
400,000 € 1905 €/m²
Rodinný dom | Ráztoka | 95 m²
Hľadáte pokojné bývanie v objatí prírody alebo miesto na víkendový oddych mimo ruchu mesta? Pon
136,000 € 1432 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 360 m²
Hľadáte bezpečnú investíciu s okamžitým výnosom alebo priestranné rodinné sídlo v top turistick
437,000 € 1214 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 166 m²
Exkluzívne Vám ponúkam na predaj krásnu, modernú a kompletne zariadenú chatu pod Kráľovou hoľou
349,900 € 2108 €/m²
Garáž | Banisko | 13 m²
Ponúkame na predaj posledné voľné vonkajšie parkovacie miesta (do osobného vlastníctva) pred by
Info v RK
Obchodné priestory | Na Troskách | 200.95 m²
Bližšie informácie Vám rád poskytne správca objektu p. Heško, tel:+421 918 976 234, email: spra
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Na Troskách | 25 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Poľná | 1,748 m²
Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom v srdci Lučenca, Banskob
160,000 € 92 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Hurbanova | 332 m²
Directreal MM - Exkluzívne ponúkame na predaj penzión s vlastným barom nachádzajúci sa na náme
165,000 € 497 €/m²
Obchodné priestory | T. G. Masaryka | 210 m²
Directreal MM - Ponuka obchodného priestoru v úplnom centre mesta(obchodná ulica).Pozostáva z
70,000 € 333 €/m²
Rodinný dom | Karola supa | 250 m²
Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom na vynikajúcej adrese v
255,000 € 1020 €/m²
Rodinný dom | Slobody | 350 m²
Directreal MM - Dvojpodlažný rodinný dom, kolaudovaný v roku 1995, prešiel kompletnou prestavb
215,000 € 614 €/m²
Rodinný dom | Študentská | 200 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom v Lučenci, Banskobystrický kraj. Ten
160,000 € 800 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ľadovo | 12,790 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj pozemky s veľkým potenciálom pre výstavbu rodinných domov v
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | Alexyho | 250 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Lučenec na Alexyho ulici - lok
189,000 € 756 €/m²
Rodinný dom | Viešťanská | 180 m²
Directreal MM - Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Tomášovce v Banskobystrickom kraji, po č
129,000 € 717 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tuhárska dolina | 326 m²
Directreal MM - Chalupa v lone krásnej prírody, Tuhárskej doliny. Na predaj ponúkame 3-izbovú
59,000 € 181 €/m²
4 izbový byt | 85 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt typu bauring v obľúbenej lokalite Banská Bystrica –
225,000 € 2647 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Bukovina | 4,596 m²
elektrická prípojka | projekt | príroda | polosamota | Už nehľadajte, začnite stavať! Ponúkame
79,900 € 17 €/m²
Apartmán | Akademická 333/8 | 42 m²
Ponúkame na predaj posledný novo-vybudovaný podkrovný byt v Hellovom dome, v priamom historicko
125,000 € 2976 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 167 m²
Ste radi obklopení pestrou prírodou v lete aj v zime, lesom a horským vzduchom? V tom prípade s
349,000 € 2090 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.