Nová nižšia cena!!! Kompaktný domček-chalupa na okamžité užívanie Heľpa

Reality Heľpa

Rodinný dom | 100 m²

Ako domáci horehronský maklér ponúkam v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj tento šikovný

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

126,000 € 1300 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok na čarovnom mieste polosamota Hronec 2.

Reality Hronec

Orná pôda | 4,715 m²

Výnimočný pozemok s panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry – Hronec ​Hľadáte miesto, kde sa ran

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

195,000 € 41 €/m²

člen NARKS

Dom s dušou a priestorom pre život aj tvorbu — len 15 minút od Banskej Bystrice, Poniky

Reality Poniky

Rodinný dom | 350 m²

V tichej slepej uličke v obci Poniky, len 15 minút od Banskej Bystrice, sa nachádza dom s atmos

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

149,000 € 426 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - rodinná vila s krásnou záhradou a priestorom pre celú rodinu – Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 409 m²

Pokojné bývanie v priestrannej vile s veľkou záhradou? Táto nehnuteľnosť na okraji obce Kalinov

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kalinovo

259,000 € 633 €/m²

člen NARKS

NOVÁ CENA - Jedinečné miesto s výhľadom, pokojom a potenciálom

Reality Krupina

Rodinný dom | 100 m²

Slnečný pozemok nad Krupinou nie je na predaj pre každého. Je to príležitosť pre človeka s vízi

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krupina

75,000 € 799 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne - Vytvorte si rodinný prístav - poctivý tehlový dom s dušou v obci Dobroč

Reality Dobroč

Chalupa, rekreačný domček | 130 m²

Túžite vymeniť mestský ruch za detský smiech v záhrade, vôňu ovocných stromov a rannú kávu na p

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobroč

89,000 € 685 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok v srdci prírody pri Hornom Tisovníku

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | 7,748 m²

Hľadáte miesto, kde budete mať pokoj, čerstvý vzduch a prírodu doslova za dverami? Tento priest

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

24,000 € 3 €/m²

člen NARKS

Banícky dom pri jazere Bansky Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 100 m²

Pôvodne kamenný banícky dom je umiestnený na slnečnej, južne orientovanej strane obecnej cesty,

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

70,000 € 700 €/m²

člen NARKS

Nehnuteľnosť na rekonštrukciu alebo stavebný pozemok – Kunešov, Kremnické vrchy

Reality Kunešov

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť v malebnej obci Kunešov, takmer v geografickom strede Európy. N

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kunešov

56,000 € 300 €/m²

člen NARKS

Dve rozostavané chaty blízko Lyžiarskeho vleku Kokava-Línia.

Reality Kokava nad Rimavicou

Pozemok pre rodinné domy | 118 m²

Na predaj 2 samostatné rozostavané rekreačné chaty v štádiu základových dosiek. Nachádzajú sa v

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

48,000 € 407 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v Šoltýske

Reality Šoltýska

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj dom v horskej obci Šoltýska. Dom má kuchyňu, kúpeľňu, špajzu a tri izby. Možnosť urob

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šoltýska

79,000 € 790 €/m²

člen NARKS

Chata v krásnej tichej lokalite Hornej Dúbravy

Reality Hronská Dúbrava

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnom prostredí Hronskej Dúbravy - časť Horná Dúbrava. Chata je vh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hronská Dúbrava

79,000 € 988 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok s pekným výhľadom, obec Drábsko

Reality Drábsko

Lúka, pasienok | 400 m²

Na predaj pozemok na polosamote s pekným výhľadom v obci Drábsko. Pozemok je mierne svahovitý.

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

39,000 € 98 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v pôvodnom stave v obci Trebušovce, okres Veľký Krtíš

Reality Trebušovce

Rodinný dom | 122 m²

V tichej ulici malej obce Trebušovce, Vám ponúkame starší, 122m2, rodinný dom. Je v pôvodnom st

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trebušovce

33,000 € 270 €/m²

člen NARKS

Usadlosť s vidieckym domom na polosamote v okolí Štiavnických Baní, Banská Štiavnica

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj bývalá hospodárska usadlosť na polosamote neďaleko malebnej obce Štiavnické Bane, len

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

196,000 € 1633 €/m²

člen NARKS

Pôvodný banícky dom s veľkou slnečnou záhradou, Banská Hodruša

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame na predaj pôvodný banícky dom v Banskej Hodruši, ktorý prešiel citlivou rekonštrukciou

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

140,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Viacúčelový objekt s potenciálom na podnikanie aj bývanie – Vyhne

Reality Vyhne

Objekt pre obchod | 250 m²

Na predaj viacúčelový objekt v obci Vyhne, v minulosti slúžiaci ako budova zdravotníckeho a soc

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Vyhne

160,000 € 640 €/m²

člen NARKS

Dom v štýle moderného industriálneho loftu, Banská Bystrica (Sásová)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 240 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vyčnieva z davu a ponúka širokú škálu monetizácie? Tento unikátny o

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

147,000 € 613 €/m²

člen NARKS

Investičná Príležitosť s Panoramatickým Výhľadom na Donovaloch

Reality Donovaly

Rodinný dom | 120 m²

Dom sa nachádza na Donovaloch, v srdci lyžiarskeho strediska, s jedinečným celoročným potenciál

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

349,000 € 2908 €/m²

člen NARKS

Pozemok pri potoku v lese, Nízke Tatry

Reality Banská Bystrica

Lúka, pasienok | 820 m²

Pozemok sa nachádza pod cestou medzi obcami Valaská a Bystrá pri potoku v lese. V blízkosti je

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

25,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Váš rodinný apartmán na Donovaloch: Luxus a zážitky priamo pod oknami

Reality Donovaly

3 izbový byt | 80 m²

Doprajte svojej rodine prestížny 3-izbový apartmán v ikonickom komplexe Residence. Tento priest

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

240,000 € 3000 €/m²

člen NARKS

Veľký pozemok pri potoku aj s časťou lesa, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 6,837 m²

Pozemok v rekreačnej oblasti v Ľubietovej sa nachádza priamo pod lesom s prístupom po obecnej a

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

54,000 € 8 €/m²

člen NARKS

Pôvodná chalupa s atmosférou starých čias – Veľká Fatra, Turecká

Reality Turecká

Rodinný dom | 120 m²

V tichej horskej obci Turecká, obklopenej lesmi Veľkej Fatry, ponúkame pôvodnú chalupu s pravou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turecká

135,000 € 1125 €/m²

člen NARKS

Pozemok v krásnej horskej prírode – ideálny na chatu

Reality Strelníky

Lúka, pasienok | 580 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 580 m² nachádzajúci sa v extraviláne, na severnom ú

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Strelníky

42,500 € 73 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie