Slnečný pozemok Hrnčiarske Zalužany

Reality Hrnčiarske Zalužany

Orná pôda | 8,242 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Hrnčiarske Zalužany. Pozemok je veľký cca 8242m2, na šírku má

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrnčiarske Zalužany

45,000 € 5 €/m²

člen NARKS

Vytvorte si vysnívaný domov v Šalkovej (Banská Bystrica)

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 41 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový domov v pokojnej lokalite len pár minút od centra Banskej Bystrice

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

89,900 € 2193 €/m²

člen NARKS

Chata v prírode, Slovenská Ľupča, BB

Reality Slovenská Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 32 m²

Chata priamo pri potoku v lese má obytnú plochou cca 32 m², nachádza sa v krásnom prostredí na

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Slovenská Ľupča

34,800 € 1088 €/m²

člen NARKS

Chata uprostred lesa neďaleko viacerých lyžiarskych stredík

Reality Osrblie

Rodinný dom | 50 m²

Útulná chata v srdci prírody neďaleko obce Osrblie ponúka ideálne miesto na oddych a únik od me

Publikované: 30.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osrblie

99,000 € 1980 €/m²

člen NARKS

Pozemok na chatu priamo pod lesom, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 1,472 m²

Pozemok v rekreačnej oblasti v Lubietovej sa nachádza priamo pod lesom s prístupom po obecnej a

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

45,000 € 31 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom Utekáč

Reality Utekáč

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj starý dom na zbúranie v obci Utekáč. Pozemok je vhodný na stavbu chalupy alebo domu.

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Utekáč

27,000 € 386 €/m²

člen NARKS

Sen o vidieckom živote - Dva domy na 2332 m² v malebných Čelovciach čakajú na vás

Reality Čelovce

Chalupa, rekreačný domček | 180 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpiť tri budovy so súpisnými číslami na rozsiahlom pozemku,

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čelovce

40,000 € 278 €/m²

člen NARKS

Chata na celoročné využitie v Štiavnických vrchoch, pri obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

V tichom prostredí Štiavnických vrchov, je na predaj 3 poschodová, celoročné využitie ponúkajúc

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Nemce

65,000 € 325 €/m²

člen NARKS

Veľký, vyše 4,5Ha slnečný pozemok s chalupou v strede, na lazoch, pri obci Hrušov

Reality Hrušov

Chalupa, rekreačný domček | 155 m²

Na predaj vyše 4,5 Ha pozemok v celku (trvalý trávny porast, zastavané plochy a nádvoria), v os

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrušov

170,000 € 1129 €/m²

člen NARKS

Chalupa - rodinný dom v krásnom prostredí – Moštenica, Banská Bystrica

Reality Moštenica

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s možnosťou využitia aj ako rodinný dom v nádhernom prírodno

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Moštenica

160,000 € 1600 €/m²

člen NARKS

Banícky domček v obci Banská Hodruša, Žarnovica

Reality Hodruša-Hámre

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Ponúkame na predaj pôvodný banícky domček v obci Banská Hodruša, pričom predmetom predaja je je

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hodruša-Hámre

65,000 € 1083 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemky priamo na brehu jazera Krpáčovo- Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | 500 m²

Hľadáte pozemok pod rekreačnú chatu v čarovnom prostredí hôr na brehu jazera? V zastúpení majit

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

220 € 0 €/m²

člen NARKS

Ideálny dom pre veľkú alebo dvojgeneračnú rodinu

Reality Vígľaš

Rodinný dom | 230 m²

Hľadáte dom, v ktorom môže byť rodina spolu, no zároveň si každý užije vlastné súkromie? Tento

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

250,000 € 1087 €/m²

člen NARKS

Pozemok s riunami domu v peknom prostredí polosamoty

Reality Litava

Pozemok pre rodinné domy | 6,076 m²

Rovinatý pozemok v príjemnom prostredí polosamoty lazov pri Litave. Vedie k nemu asfaltová a sp

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Litava

45,000 € 7 €/m²

člen NARKS

Víkendy, na ktoré sa budete tešiť – Budínske lazy

Reality Budiná

Chalupa, rekreačný domček | 125 m²

Zachovalá chalupa na polosamote v čarovnom prostredí Budínskych lazov ponúka únik do prírody, ď

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Budiná

78,000 € 624 €/m²

člen NARKS

Bývanie pri vode, ktoré si zamilujete: Výhľad na pláž a komfort bez kompromisov

Reality Ružiná

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

Predstavte si ráno, kde vás namiesto budíka zobudí šum vody a vôňa čerstvej kávy, ktorú si vych

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružiná

299,000 € 1993 €/m²

člen NARKS

Skvelá investícia pri Novolandii - priestor so širokým využitím len 5 km od Lučenca

Reality Rapovce

Objekt pre obchod | 85 m²

Budova bývalého obchodu v obci Rapovce, po pokročilej rekonštrukcii a pripravený na dokončenie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rapovce

75,000 € 882 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Gazdovský dvor v príjemnom prostredí polosamoty

Reality Zemiansky Vrbovok

Rodinný dom | 320 m²

Exkluzívne - bývalé gazdovstvo na polosamote pri obci Zemiansky Vrbovok tvoria 3 stavby – hlavn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemiansky Vrbovok

119,000 € 372 €/m²

člen NARKS

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej – miesto, kde má ticho svoj vlastný príbeh

Reality Ábelová

Rodinný dom | 100 m²

Exkluzívna ponuka : - čarovná kamenná chalupa na lazoch pri Ábelovej v časti Nedelište. - Zreko

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ábelová

229,900 € 2599 €/m²

člen NARKS

Krásny banícky dom na slnečnom pozemku s panoramatickým výhľadom.

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 180 m²

Predstavte si, že sa každé ráno zobudíte na mieste, kde sa história prirodzene spája s prírodou

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

320,000 € 1778 €/m²

člen NARKS

Dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice

Reality Rašice

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj dom s veľkou záhradou v malej dedinke Rašice. Dom má kuchyňu, 2 izby a predsieň. V za

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rašice

35,000 € 475 €/m²

člen NARKS

Slnečný pozemok v Kremnických vrchoch - v obci Nevoľné

Reality Nevoľné

Orná pôda | 438 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s výmerou 438 m², situovaný v extraviláne obce Nevoľné v tic

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nevoľné

9,900 € 23 €/m²

člen NARKS

Dom na kraji dediny v obci Turčok

Reality Turčok

Rodinný dom | 120 m²

Exkluzívne na predaj priestranný dom na okraji horskej dediny Turčok v okrese Revúca. Dom má 3

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turčok

55,000 € 458 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3ha les v rekreačnej oblasti Kokava-Línia

Reality Kokava nad Rimavicou

Lesná pôda | 30,390 m²

Na predaj 3ha lesné pozemky v celosti. Les sa nachádza v rekreačnej oblasti Kokava-Línia. Jedná

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

35,000 € 1 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23057)
Upresniť hľadanie