HALO reality - Predaj, záhradná chata Rimavská Sobota, Tormáš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Záhradná chatka | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

16,100 € 403 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt as

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

99,000 € 1042 €/m²

HALO reality - Predaj, reštaurácia Hnúšťa, Koliba + Ubytovanie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Reštaurácia | Hlavná | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Hnúšťa

269,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, Komerčná Budova Rimavská Sobota, CENTRUM - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Polyfunkčný objekt | 642 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

565,000 € 880 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

130,000 € 520 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

95,000 € 528 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

310,000 € 1240 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

200,000 € 800 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 90 m²

Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Podlavice, Gaštanová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,500 € 3627 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, Panoramatický výhľad a LOGGIA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | Daxnerova | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

91,000 € 1264 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zvolen, novostavba bungalov - Lukové - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zvolen

430,000 € 4019 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1657 m2 Pitelová, s krásnym výhľadom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | 1,657 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

75,000 € 45 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Žiari nad Hronom, ideálne s balkónom (nie

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

75,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 2917 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľký Krtíš, SKVELÁ CENA

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

29,000 € 518 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt by mal byť aspoň po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1417 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutila

40,000 €

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 162 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

221,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Centrum- rezidentné bývanie s parkovaním - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Zvolen

1 izbový byt | 33 m²

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

120,000 € 3636 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Predaj, obchodný priestor Žiar nad Hronom, s veľkým potenciálom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | 223 m²

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

240,000 € 1076 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký dvojizbový tehlový byt v Banskej Štiavnici Po reko

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60 € 60 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie