HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Ladomerská Vieska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ladomerská Vieska

Rekreačný pozemok | 1,128 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Anežka Čurillová, kontakt: 0907 979 935, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

54,999 € 49 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Medovarce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Medovarce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medovarce

57,990 € 290 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krupine. Pôvodný stav alebo po rekonštr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Krupina

50,000 € 1316 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Veľké Pole

Reality Veľké Pole

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu s menším pozemkom 6-8 árov, v blízkost

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Veľké Pole

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Baňa

Reality Nová Baňa

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novej Bani. Bližšie informácie Vám

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nová Baňa

55,000 € 55000 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Tekovská Breznica

Reality Tekovská Breznica

Chalupa, rekreačný domček | 220 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tekovská Breznica

119,000 € 541 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Nová | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72270

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poltár

144,999 € 580 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

3 izbový byt | Fučíkova | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72043

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

67,999 € 1000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, chata Rimavská Sobota, Tormáš - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rimavská Sobota

13,500 € 483 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Hnúšťa, Iváčka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnúšťa

9,500 €

HALO reality - Prenájom, kancelársky priestor Rimavská Sobota, 94m2 - Bélu Bartóka - 2x Parkovanie - Terasa 72 m2 - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO R...

Reality Rimavská Sobota

Kancelárie, administratívne priestory | 166 m²

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

890 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Nová Baňa, Chotár - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 330 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

139,900 € 424 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Žiar nad Hronom, s garážou a pozemkom na IBV, Rudenkova

Reality Žiar nad Hronom

4 izbový byt | 88 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

185,000 € 2102 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Červená Armáda (sídlisko Juh), príjemný, presvetlený s priestranným balkónom. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1153 €/m²

HALO reality - Predaj, Komerčná Budova Rimavská Sobota, ulica Mikszátha - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Administratívny objekt | 315 m²

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

280,000 € 889 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Muránska Huta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Muránska Huta

Rodinný dom | 126 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Vantruba, kontakt: 0918 628 548, nehnuteľnosť s ID: RA-7

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Muránska Huta

135,000 € 1071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Rimavská Sobota, Komplex, 5709m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Objekt pre obchod | Školská | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-6

Publikované: 16.12.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Rimavská Sobota

650,000 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

90,000 € 600 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Beňuš, Gašparovo, Beňuš

Reality Beňuš

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Fiasky, kontakt: 0917 067 660, nehnuteľnosť s ID: BR-

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Beňuš

194,950 €

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Hrabičov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hrabičov

Rekreačný pozemok | 762 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrabičov

19,900 € 26 €/m²

Reality Hrabičov

Rekreačný pozemok | 819 m²

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hrabičov

20,800 € 25 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Malachov, STUPY

Reality Malachov

Záhradná chatka | 45 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malachov

39,000 € 867 €/m²

HALO reality - Prenájom, skladový priestor ,

Reality Zvolen

Priestor pre sklad | Lučenecká Cesta | 502 m²

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

3 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici, prednostne v lokalite Sásová, prípadne aj v iných čast

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie