HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

135,000 € 750 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Petrovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Petrovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Petrovce

36,000 €

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

110,000 € 1158 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Žiar nad Hronom, centrum mesta, s lodžiou - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 24 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 29.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1666 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

55,000 € 1447 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bartošova Lehôtka - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bartošova Lehôtka

Rodinný dom | 121 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bartošova Lehôtka

110,000 € 909 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Lovčica - Trubín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lovčica-Trubín

4 izbový byt | 126 m²

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lovčica-Trubín

164,500 € 1306 €/m²

HALO reality - Prenájom, obchodný priestor Zvolen, centrum mesta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

Obchodné priestory | 35 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

470 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 2826 m2 Domaníky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Domaníky

Pozemok pre rodinné domy | 2,826 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Marcela Chrienova, kontakt: 0914 186 582, nehnuteľnosť

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Domaníky

29,999 € 11 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Janova Lehota - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

119,900 €

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Zvolen, Podborová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Z

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Zvolen

100,000 € 2564 €/m²

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 15,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 13 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 59 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2542 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | 3,488 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

20 €/m2 20 €/m2

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Ladomerská Vieska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ladomerská Vieska

Rekreačný pozemok | 1,128 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Anežka Čurillová, kontakt: 0907 979 935, nehnuteľnosť s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

54,999 € 49 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Medovarce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Medovarce

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Medovarce

57,990 € 290 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Malá Lehota, Pavlov Štál - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malá Lehota

99,000 € 660 €/m²

HALO reality - Predaj, rekreačný pozemok Tekovská Breznica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tekovská Breznica

Rekreačný pozemok | 2,013 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Tekovská Breznica

8,900 € 4 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Sebechleby - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Sebechleby

Rodinný dom | 417 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sebechleby

99,000 € 237 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23051)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie