NA PREDAJ Rodinný domček v Banskej Štiavnici - časť Štefultov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Jozefa Kollára | 117 m²

Jozef Majerník a realitná spoločnosť LEONIDES REAL Vám ponúkajú rodinný domček v Banskej Štiavn

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 983 €/m²

AB ESTATE/ EXKLUZÍVNY PRIESTOR NA PRENÁJOM – 45 m² V SRDCI BB + PARKOVANIE V CENE

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Horná | 45 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny komerčný priestor o výmere 45 m², situovaný v jednej z najžiada

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE: Stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom NOVÁ BAŇA

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 932 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája absolútny pokoj, príroda a výborná dos

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

59,000 € 63 €/m²

Zrekonštruovaný 4 izbový Rodinný dom Voznica

Reality Voznica

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Hľadáte spojenie poctivej stavby a moderného komfortu? Exkluzívne Vám ponúkame na predaj kompl

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Voznica

179,000 € 1377 €/m²

Pozemok so staveb.povolením Nová Baňa - Bukovina

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,500 m²

Hľadáte miesto, kde sa ráno budíte s výhľadom na panenskú prírodu a večer pozorujete hviezdy v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

85,000 € 19 €/m²

Zrekonštuovaná chata s výhľadom a súkromím – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Chata, drevenica, zrub | 60 m²

Hľadáte únik z mesta do ticha prírody? Ponúkame na predaj menšiu poschodovú chatu na okraji Nov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

89,990 € 1500 €/m²

Na predaj, apartmán s najkrajším výhľadom na Kalváriu, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia:1 izbový byt 2. poschodie Podlahová plocha: 51,03 m2 Orientácia bytu

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

105,000 € 2059 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový rodinný dom so záhradou vo Vígľaši

Reality Vígľaš

Rodinný dom | Nevyplnená | 74 m²

Realitná kancelária REMAX vo výhradnom zastúpení majiteľa nehnuteľnosti, Vám ponúka na predaj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

105,000 € 1419 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ pozemok na stavbu chaty Hriňová

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,697 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu domu chaty o rozlohe 169

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAJ rodinný dom v obci Málinec okr.Poltár

Reality Poltár

Rodinný dom | 250 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj udržiavaný dom v malebnej obci Málinec. D

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

146,999 € 588 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ pozemok na stavbu domu alebo chaty Hriňová Krivec

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,201 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pekný pozemok na stavbu domu alebo chaty o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

35,000 € 29 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ pozemok na stavbu domu alebo chaty 1049m2 KORYTÁRKY

Reality Korytárky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,049 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na rovinatý predaj pozemok o rozlohe 1049

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Korytárky

32,000 € 31 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ rodinný dom Hrnčiarska Ves okr.POLTÁR

Reality Poltár

Rodinný dom | 300 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný dom v obci Hrnčiarska Ve

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

115,000 € 383 €/m²

Novinka
Novinka

Lesný pozemok (50 728m2), Dolné Strháre, okr. Veľký Krtíš.

Reality Dolné Strháre

Lesná pôda | Nezadaná | 50,728 m²

Ponúkame na predaj lesný pozemok o rozlohe 50 728m2 v obci Dolné Strháre v okrese Veľký Krtíš.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Strháre

1 €/m2 1 €/m2

člen NARKS
Novinka
Novinka

2 izb.tehlový byt, 59m2, ul. 1.Mája, Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 1.mája | 59 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2izbový t

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

39,000 € 661 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v rekreačnej oblasti Krpáčovo-Tále

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 828 m²

Ponúkam vám, v známej rekreačnej oblasti v podhorí Nízkych Tatier, parcelu o veľkosti 828 m2,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

124,000 € 150 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 4i byt v Dúbravách- časť Želobudza

Reality Dúbravy

4 izbový byt | 75.74 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka NA PREDAJ len u nás 4 izbový byt v Dúbravách-časť Že

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dúbravy

45,000 € 594 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAj pozemky na stavbu domov HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,477 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemky na stavbu domov. V ponuke sú tri p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA-NA PREDAj pozemok na stavbu domu alebo chaty HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,416 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj pozemok na stavbu domu alebo cha

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

40,500 € 29 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ rovinatý pozemok -15€m2..HORNÝ TISOVNÍK-okr.Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,486 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rovinatý pozemok na lazoch o roz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Detva

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAj pozemok na stavbu chaty alebo domu HRIŇOVÁ

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 4,029 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj pozemok na stavbu domu alebo chaty. Nachád

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - Prevádzková budova v Kalinke

Reality Vígľašská Huta-Kalinka

Rodinný dom | Nezadaná | 315 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka na predaj prevádzkovú budovu s príslušenstvom v obci

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vígľašská Huta-Kalinka

150,000 € 476 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ pozemok na rekreáciu..Hriňová- Blato

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,081 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 2081m

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

11,500 € 6 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom NOVÉ lodné kontajnery 4ks v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 30 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), Exkluzívne ponúka na prenájom NOVÉ skladové kontajn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

120 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie