Rekreačný pozemok Horná Lehota - Tále

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | Tále | 520 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Hornej Lehote - Tál

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

16,000 € 31 €/m²

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou - Lopej

Reality Podbrezová

Rodinný dom | - | 1,098 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestraný rodinný dom v pôvodnom, ale za

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podbrezová

Cena dohodou

Rodinný dom v horehronskej obci Polomka - PREDAJ

Reality Polomka

Rodinný dom | - | 437 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj priestranný rodiný dom v obci Polomka na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polomka

Cena dohodou

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 1055 m² – Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,055 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Horné Hámre.

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

52,750 € 50 €/m²

Pozemok o výmere 1267 m2 v extraviláne Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Iný poľnohosp. pozemok | Slnečná stráň | 1,267 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok označený ako trvalo trávnatý porast v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

8 €/m2 8 €/m2

STAVEBNÉ PARCELY na výstavbu rodinných domov, LOPEJ

Reality Podbrezová

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok pre výstavbu 3 - 4 rodinných domov, ktorý sa nachádza v kat

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

39 €/m2 39 €/m2

Bývalé potraviny s dušou v srdci Ľuboriečky – priestor pre vaše sny!

Reality Ľuboriečka

Rodinný dom | - | 500 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len „tuctový dom“, ale ponúka nekonečné možnosti? SaleA – Vá

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľuboriečka

35,000 € 70 €/m²

V pôvodnom stave 4,5izbový byt v Žarnovici o výmere 78,5m2

Reality Žarnovica

4 izbový byt | Fraňa Krála | 78.5 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka 4-izbový byt na 2poschodi z 3, ideálne na kompletnú r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

125,000 € 1592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj samostatne stojaca budova - Ožďany/Rimavská Sobota

Reality Ožďany

Polyfunkčný objekt | - | 34 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Ožďany

93,000 € 2735 €/m²

Orná pôda neďaleko zastavaného územia, Ladomerská Vieska

Reality Ladomerská Vieska

Orná pôda | 3,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere 3000 m², vo vlastníckom podiele 1/1, nachádzajúcu sa v ka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ladomerská Vieska

2 € 0 €/m²

Predaj Pozemok o výmere 4200 m² v obci Pitelová

Reality Pitelová

Rekreačný pozemok | U Kuricov | 7,000 m²

SALEA, Váš partner v realitách, Vám exkluzívne ponúka rovinatý pozemok v príjemnej lokalite ob

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

24 €/m2 24 €/m2

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Veľký 3,5i byt 89 m², Balkón, parking, pokoj,Zvolen Sekier

Reality Zvolen

3 izbový byt | Bazovského | 89 m²

3,5-izbový byt 89,8 m² , Veľký priestor, nový balkón a parkovanie bez stresu , Zvolen – S

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,997 € 1798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme útulný bezbariérový 2 izb.byt za cenu 1 izb. len 10 min.peši od centra

Reality Zvolen

2 izbový byt | Balkán | 49 m²

Ponúkame na predaj čiastočne prerobený ale naozaj vo veľmi dobrom obývateľnom stave bezbariéro

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Predaj stavebných pozemkov na pomedzí Zvolena a B. Bystrice

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čerenské | 525 m²

V blízkosti obce Veľká Lúka okres Zvolen ponúkam na predaj novovybudované stavebne pozemky s vý

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

220 €/m2 220 €/m2

Udržiavaná záhradka s chatou - Zlatý potok

Reality Zvolen

Záhrada | M. Rázusa | 213 m²

V záhradkárskej osade Na Hlinách - Zlatý potok ponúkam na predaj vysporiadanú záhradku s chatko

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

17,000 € 80 €/m²

Predám 1,5 izbový byt v centre - nová cena

Reality Zvolen

1 izbový byt | Námestie SNP | 37.1 m²

Priamo na Námestí SNP ponúkam na predaj rekonštruovaný 1,5 izbový byt o výmere 37,1 m2. Nehnute

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

131,900 € 3555 €/m²

Predám vysporiadanú záhradu s úžitkovou vodou - 422 m2

Reality Zvolen

Záhrada | A. Hlinku | 422 m²

V záhradkárskej osade Amfiteáter - Zlatý potok ponúkam na predaj väčšiu vysporiadanú záhradu o

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

19,000 € 45 €/m²

Predám záhradku s elektrickou a vodovodnou prípojkou

Reality Zvolen

Záhrada | Jabloňová | 607 m²

V záhradkárskej osade Stráň – Borová hora ponúkam na predaj dvojzáhradku s murovaným záhradným

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

45,000 € 74 €/m²

Hala 420m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 420 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Zvolen, Lieskovská cesta. Plocha: úžitková 420m2. Cena 24 €/m2/r

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

24 €/m2/rok 0 €/m2/rok

Rodinný dom v centre Banskej Bystrice na predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Banská Bystrica. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 324m2.Stav

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 1704 €/m²

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

RealityKolesár predáva kúriu Rumince, Rimavská Sobota

Reality Rumince

Rodinný dom | Rumince | 13,400 m²

RealityKolesár predáva neskorobarokovú zemiansku kúriu z konca 18 storočia v obci Rumince, okre

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rumince

160,000 € 12 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie