*Ponúkame na krátkodobý prenájom 1 - izbový byt v novostavbe - Kyjevské námestie*

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Kyjevské námestie | 27 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom pekný 1 - izbový zariadený byt, ktorý sa nachádza v novostavbe

Publikované: 22.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Prenájom - kancelársky priestor 25 m2, Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky/prevádzkový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 20 m2

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

217 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 29 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 29 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 29 m2 (+ 5 m2 spo

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

315 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 3 - izbový rekonštruovaný byt, centrum Banskej Bystrice, 80 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 80 m²

Ponúkame na prenájom 3 - izbový kompletne rekonštruovaný a čiastočne zariadený byt v centre mes

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ, rodinný dom v širšom centre Zvolena, ulica Ivana Krasku

Reality Zvolen

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre Zvolena, ulica Ivana Krasku, ktorý sa nachádza n

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

300,000 € 1000 €/m²

PREDAJ, garáž v radovej zástavbe, Banská Bystrica - Majer, Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

Garáž | Majerská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe v Banskej Bystrici, mestská časť Majer. Zastavaná p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

25,000 € 1389 €/m²

Predaj renovovaný dom Banská Bystrica-centrum-Dohoda.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 270 m²

Ponúkame na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 475 m2 v lokalite Banská Bystrica, časť Uhl

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

429,000 € 1589 €/m²

Prenájom skladový priestor 170 m2 Radvaň Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 170 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 170 m2, Banská Bystr

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ, gazdovský rodinný dom, DUBOVÉ

Reality Zvolen

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v obci Dubové, pri Zvolene, ktorý je postavený na rovin

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

74,000 € 411 €/m²

Predaj pozemok 1400 m2 Banská Bystrica, širšie centrum

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 1.400 m

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

448,000 € 320 €/m²

Prenájom - obchodný priestor 35 m2, Centrum, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 35 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 35 m2, Banská Bystri

Publikované: 14.03.2018 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 96 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 48 m²

Ponúkame na prenájom 2 ks obchodné priestory na komerčné účely, každý o výmere 96 m2, Banská By

Publikované: 08.04.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

835 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom - administratívny priestor 80 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 80 m2, Banská Bys

Publikované: 20.10.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

706 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom - skladový +kancelársky priestor 270 m2 Banská Bystrica, Majer

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 250 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom skladový a kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výme

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

990 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 24 m2 Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 24 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely vo firemnom vlastníctve o celkovej

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom - prevádzkový/administratívny priestor 33-50 m2, Banská Bystrica, centrum

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 170 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkový/administratívny priestor aj na zdravotnícke účely o výmere jed

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

12 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ, stavebný pozemok Krupina - Kltipoch, 869 m2

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 869 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 869 m2, ktorý sa nachádza v Krupine, časť Kltipoch

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

79 €/m2 79 €/m2

Prenájom - obchodný priestor 101 m2, Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 101 m²

Ponúkame na prenájom od obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 101 m2, Banská By

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,171 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 28 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely vo firemnom vlastníctve o celko

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

*Ponúkame na predaj nadštandardné 5 - izbové rodinné domy - Suchý Vrch*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 215 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 5 - izbové rodinné domy (dvojdomy), ktoré sa nachádzajú na Suc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

460,000 € 2140 €/m²

PREDAJ, gazdovský rodinný dom, DUBOVÉ

Reality Dubové

Rodinný dom | 180 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dubové

74,000 € 411 €/m²

Predaj garáž 19 m2 Banská Bystrica Fončorda.

Ponúkame (len u nás) garáž na predaj v osobnom vlastníctve s pozemkom o celkovej výmere 19 m2 v

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom - obchodný priestor 48 m2, 64 m2 Banská Bystrica, centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 35 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 48 m2 a 64 m2 (2

Publikované: 08.04.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

418 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - sklad 149 m2 Banská Bystrica, Centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 149 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na komerčné účely o výmere 149 m2, Banská Bystrica-centr

Publikované: 23.10.2014 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

596 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie