Priestor pre sklad | 32 m²
Ponúkame Vám na prenájom murované skladovacie priestory vo Zvolene, nachádzajúce sa na prvom po
100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 136 m²
Ponúkame Vám na prenájom zaujímavý obchodný priestor v Hronskej Breznici, ktorý sa nachádza v a
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | I. Lihoveckého | 53 m²
Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný priestor o rozlohe 57,6 m2 nachádzajúci sa v centre mest
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 458 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o rozlohe 458 m2 nachádzajúci sa na Jesenského ulici
3.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | J. Kozačeka | 50 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v priamom centre Zvolena, na ulici J. Kozáčeka.
410 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 80 m²
Ponúkame Vám na prenájom prízemný obchodný priestor nachádzajúci sa na námestí SNP vo Zvolene.
1,600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 49.74 m²
Ak hľadáte ideálne priestory pre Vaše podnikanie, ponúkame Vám na prenájom úplne nové, moderné
601.04 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Križovatka | 8,800 m²
Ponúkame na predaj celý developerský projekt – unikátny polyfunkčný objekt Rezidencia PLETA – s
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor o rozlohe 17,6 m2 nachádzajúci sa v priamom centr
200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 35 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodný priestor nachádzajúci sa na námestí SNP v centre mesta Zvolen
400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 11 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o rozlohe 11m2 nachádzajúci sa na ulici Elektrárensk
90 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,827 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v lone krásnej prírody vhodný na výstavbu, nachádzajúci sa v obc
15 €/m2 15 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | 54.25 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa priamo na námestí SNP vo Zvolene.
781.56 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 15 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove v cent
105 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Lieskovská cesta | 27 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s možnosťou vyhradeného parkovania nachádzajúce
216 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 23 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Zvolena. Priestor o rozlohe 23m2 sa nac
195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 49.46 m²
Ponúkame Vám na prenájom prízemný priestor nachádzajúci sa na námestí SNP vo Zvolene, vhodný na
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 60 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove vo Zvo
98 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Spevnené plochy | 0 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 parkovacie miesta (možnosť prenájmu aj jednotlivo) v centre mesta Zv
80 €/mesiac
3 izbový byt | Ľ. Štúra | 81.87 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ.
180,000 € 2199 €/m²
Garáž | Hurbanova | 20 m²
NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE vo vnútornej garáži novostavby bytového domu v blízko
75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 659 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v pokojnej obci Terany, len 2 minúty autom od kúpeľ
25,000 € 38 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 894 m²
Ponúkame na predaj slnečný pozemok v pokojnej obci Chyžné v okrese Revúca, vhodný na výstavbu r
30,000 € 34 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame na predaj krásny a priestranný 4 izbový rodinný dom o celkovej výmere 200 m2 v obci S
289,900 € 1450 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.