SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112028 | Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² v kompletne zrekonštruovanom historickom dome

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 121 m²

Elegantný veľkometrážny byt s rozlohou 121 m² je situovaný v kompletne zrekonštruovanom histori

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112449 | Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou na 1. NP staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 145 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s nezameniteľnou atmosférou je situovaný na 1. NP staromestskej vily v j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4476 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112099 | Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobrovičova | 160 m²

Štvorizbový staromestský byt s tromi kúpeľňami, situovaný v centre Bratislavy na Dobrovičovej u

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 106280 | Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141 m²

Vzdušný 4-izbový byt v prestížnom projekte Eurovea Riverside na nábreží Dunaja ponúka komfortné

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112462 | Prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou murovanou garážou v srdci Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Godrova | 181 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj prémiový štvorizbový byt s terasou, krbom a vlastnou

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS I 102094 I 4-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 181 m²

Unikátny 4-izbový strešný pethouse v rezidencii City Gate s výhľadom na dominanty Bratislavy pr

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,099,000 € 6072 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112822 | Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 155 m²

Slnečný 4-izbový byt s dvoma terasami s panoramatickými výhľadmi na mesto je umiestnený v novos

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,070,000 € 6903 €/m²

PREDAJ 4 izb. bytu - Gunduličova, BA I, 103m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 0 m²

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na Gunduličovej ul. v Bratislave na prestížnej adrese uprostred b

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 12.09.2024
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,051 €

GRAVITAS | 4-izbový byt (apartmán) v Starom Meste na Čajakovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čajakova | 89.05 m²

Ponúkame na predaj posledný 4-izbový byt (apartmán) v štvorpodlažnom objekte v ucelenej mestsk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,080 € 4380 €/m²

POTENCIÁL NA GRÖSSLINGOVEJ - 4IZBOVÝ BYT PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 112 m²

B10 ponúka na predaj tento výnimočný 4 izbový byt v tehlovej stavbe z roku 1986 na Grösslingove

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

459,900 € 4463 €/m²

Pripravujeme do ponuky 4 - izbový byt Bratislava - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Pripravujeme do ponuky výnimočný 4-izbový byt s unikátnymi architektonickými prvkami v historic

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,440,000 € 9000 €/m²

!REZERVOVANÉ! Štýlový, priestranný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste BA - Murgašova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Murgašova | 110 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 3,5-izbový byt nachádzajúci sa pri

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,900 € 4045 €/m²

Bratislava-Staré Mesto - Luxusný 4 izb. byt 128 m2- v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sedlárska | 128 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý staromestský 4 izb. byt v historickom centre mesta Bratislava

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

REI PREMIUM štýlový 4 izbový mezonet s terasou Grösslingova

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

REI PREMIUM powered by Glam reality vám prináša priestranný a štýlový 4-izbový mezonet, ktorý p

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus druhý balkón 5 m2 v tehlovej stavbe Drotárska cesta, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 95 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4 izbový byt 95 m2, plus balkón 11 m2 plus dr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 4421 €/m²

4 izbový byt pri Horskom parku na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdkova cesta | 113 m²

výhľad na park | terasa | parkovanie v garáži KARIN&PARTNERS ponúka na predaj 4 izbový

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

3-4-izbový byt (samost. kuchyňa - izba) s balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

Investičný 4-izbový byt Dunajská 15, 136 m², dlhodobo prenajatý

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

V bytovom dome na Dunajskej 15, postavenom v roku 2006 spoločnosťou ZIPP, ponúkame na predaj pr

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 136 m² Dunajská 15, k nasťahovaniu, 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 136.7 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5479 €/m²

člen NARKS

Predaj- svetlý a rozľahlý 4 izb. byt (113,2 m2) s možnosťou parkovania na prestížnej adrese v centre- Dostojevského rad, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4- izbový byt po staršej rekonštrukcii na prestížnej adrese v ce

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

člen NARKS

4-izb. investičný byt Gorkého ul. = 2.700,-€ mesačne - 4 samostatné garzónky - posudok na 640.000,-€

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj investičný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po zásadnej rekonštrukcii v roku

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt na 11.p. projekt River park, 2 x balkón-terasa, 2 x parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 174 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový byt s rozlohou 174 m2 a dvomi terasam

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,999,000 € 11494 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 4 izbový byt s balkónom na Údolnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Údolná | 99 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt, Údolná ulica, Bratislava – Staré Mesto - Bôrik. Byt má výmeru

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 4434 €/m²

Predaj exkluzívny 4-izbový dizajnový byt v centre Bratislavy – Dunajská ulica 15, Staré Mesto 143 m2 s 2x balkónmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 139.7 m²

Ponúkame na predaj slnečný, exkluzívny a plne klimatizovaný 4-izbový dizajnový byt v prestížnom

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 5361 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie