4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "..................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 139.11 m²

4 izbový CENTRUM - GRÖSSLINGOVA - 139 m2 + GARÁŽ - " zóna DUNAJSKÁ "...........................

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,000 € 3580 €/m²

Rodinná rezidencia s veľkorysou privátnou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 130.48 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, ktorý ponúka priestor vily a bezpečie luxusného bytového domu?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj jedinečného 4-izbového bytu s dvomi balkónmi – Bratislava, Staré Mesto (Palisády)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 87 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v prestížnej lokalite Starého Mesta na Partizánskej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4586 €/m²

Novinka
Novinka

IMPREAL »» Staré Mesto »» Veľký 4 izbový byt iba 3min peši od hradu » 649.000,- EUR (ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Koreničova | 144.52 m²

Na predaj ponúkame mimoriadne priestranný 4 izbový byt v tichej uličke nad Palisádami, peši len

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4491 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Babony TRE | 4i penthouse s krásnym výhľadom na Staré Mesto Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štúrova | 181 m²

Babony TRE | Vám ponúka na predaj 4 izbovy mezonetový penthouse s terasami a úžasným výhľadom n

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,190,000 € 6906 €/m²

Prémiová investičná príležitosť 4-izbového bytu v srdci mesta.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový investičný byt s veľkorysou výmerou 130,31 m², ktorý preš

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4988 €/m²

Klimatizovaný 4-izbový byt, v úplnom centre mesta, Laurinská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Laurinská 243/21 | 106.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný, investičný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj luxusného mezonetu Lešková s jedinečným prístupom na celú strechu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 173.52 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. S hr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,149,000 € 6622 €/m²

EXKLUZÍVNY STAROMESTSKÝ BYT NA OBCHODNEJ — IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou výmerou 110 m² a dvomi balkónmi, situovan

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj exkluzívny 4 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dunajská | 121 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj priestranný a elegantný 4-izbový byt

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

735,000 € 6074 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

VEĽKORYSÝ 4 izb. 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S LODŽIOU NA KONVENTNEJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0470

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Konventná | 126 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný na Konventnej u

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj 4 izbový atypický veľkometrážny tehlový byt 111 m2, 2 x balkón s výhľadom na celé mesto, Drotárska cesta, Staré mesto, BA I..

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 111 m²

Predaj 4 izbový bytu z nádherným výhľadom na celú Bratislavu o výmere 95 m2, plus balkón 11 m2

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3784 €/m²

ALL INCLUSIVE | 4 IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA | STARÉ MESTO | OBCHODNÁ UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka priestranný 4+1 IZBOVÝ BYT NA OBCHODNEJ ULI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

497,999 € 4527 €/m²

TARGETreal | Priestranný 4i byt s vysokými stropmi a výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Karadžičova | 108.52 m²

TARGETreal pripravuje do ponuky výnimočný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Karadžičove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

495,000 € 4561 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V UZAVRETOM AREÁLI – HRADNÝ KOPEC, MUDROŇOVA ULICA- STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 113 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s veľkorysou terasou, garážou a pivnicou v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | Staré Mesto | 4i byt 175 m² + 4 balkóny + možnosť 2× parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čapkova | 175 m²

Veľkorysý 4-izbový byt s atmosférou vilovej štvrte a Horského parku Predstavte si bývanie, kde

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

899,000 € 5137 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie