4 izbový investičný byt 130,31 m2 – 4 samostatné garsónky BA I Staré Mesto Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 130.31 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný 4-izbový byt s výmerou 130,31 m² po jeho interiérovej a dispoz

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 4973 €/m²

Na predaj exkluzívny 4-izb. byt v projekte River Park, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 184 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na predaj luxusný veľkometrážny 4-​izbový byt v bratislavskom Starom

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 4-izbový byt (125 m²) s 3 balkónmi a parkovaním pre 2 autá – Cubicon, suchý prechod do OC, pri lese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

4-izbový byt v projekte Cubicon ponúka kombináciu, ktorú v Bratislave nájdete len zriedka – po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 3720 €/m²

Unikátny svetlý 4i byt 119 m2, vysoké stropy, pôvodné prvky, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný staromestský zreštaurovaný 4i byt 120m2, nezariadený, štukatúra, park

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4158 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4+1 byt na ul. Obchodná, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 108 m²

RK4 Reality ponúka na predaj 4+1 izbový byt na ul . Obchodná, Staré Mesto, Bratislava. Tento by

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4722 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA HRADNOM KOPCI S VÝHĽADOM NA KAMZÍK

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový byt situovaný v modernom rezidenčnom proje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 138.91 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Staro

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN NA 20. POSCHODÍ S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM A TERASOU S JACUZZI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šancová | 178.93 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový apartmán v nadštandardnom rezidenčnom pro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

995,000 € 5561 €/m²

NADŠTANDARTNÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 145.95 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka nadštandartný 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka veľkorysý 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

LUXUSNE ZARIADENÝ MEZONET NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 147.78 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 5819 €/m²

REPREZENTATÍVNY 4-IZBOVÝ APARTMÁN V PRÉMIOVOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 119.72 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka reprezentatívny 4-izbový apartmán v prémiovom projekte STAR6 RESIDENCE

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

ELEGANTNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V HORSKOM PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 127 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj elegantný 4-izbový byt s terasou priamo v Horskom Parku. Byt

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RODINNÝ 4-IZBOVÝ BYT V TICHEJ OBLASTI HORSKÉHO PARKU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Šípková | 85.64 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj presvetlený rodinný 4-izbový byt na Šípkovej ulici v susedstv

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,000 € 4647 €/m²

LUXUSNÉ 4-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Staromestská | 102.17 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka luxusný 4-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

565,000 € 5530 €/m²

LUXUSNÝ VELKOMETRÁŽNY STAROMESTSKÝ BYT V HISTORICOM CENTRE BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 156.8 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na priamo

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V PROJEKTE BLUMENTAL

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 169.06 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj prémiový 4-izbový byt v mimoriadne obľúbenom projekte BLUMENT

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5294 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT V EUROVEA RIVERSIDE S DVOMI TERASAMI A KRÁSNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 195 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt v prémiovom projekte Eurovea Riverside n

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

4 Izbový byt s terasou na Leškovej ulici na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Leškova | 174 m²

Predaj 4 izbového bytu s terasou a s vlastným parkovacím miestom na Leškovej ulici Na predaj k

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 6609 €/m²

člen NARKS

Predaj 4,5 izbového bytu v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 164 m²

Strakova ulica (Staré Mesto, BA I.) – slnečný 4,5 izbový byt na okraji pešej zóny v centre mest

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3963 €/m²

člen NARKS

Predaj 4 izbového bytu, Gorkého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 131 m²

Gorkého ulica (Staré Mesto, BA I.) - 4-izbový investičný byt s výmerou 130,31 m², 5/6 p., výťah

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

AXIS REAL | VÝNIMOČNÝ 4-izbový byt rozdelený na DVA SAMOSTATNÉ BYTY

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingová | 108 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ABK

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

458,400 € 4244 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 4-izbový byt 102,73 m2 na predaj na Gunduličovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 102.73 m²

Ponúkame byty na predaj v objekte s piatimi nadzemnými a dvomi podzemnými podlažiami na Gunduli

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 09.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,050 € 4600 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie