TRNAVSKÉ Mýto - 4 iz. byt , tehlový dom , samostatná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,900 € 3608 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE 4-IZB. BYT, EŠTE NEOBÝVANÝ, VÝHĽAD NA DUNAJ A HRAD, TERASA, 2x PARKING, PRIBINOVA UL.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 141.16 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj úplne nový 4-izbový byt v jednom z najprestí

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Priestranný 4+1 byt (110 m²) s dvoma balkónmi a 3-metrovými stropmi v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Hľadáte veľkorysé a reprezentatívne bývanie priamo v centre diania, alebo uvažujete nad strateg

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 4545 €/m²

Veľkorysý 4-izbový byt na Krížnej s 2 loggiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88.2 m²

Predstavte si veľkorysý priestor priamo v pulzujúcom širšom centre Bratislavy, kde máte všetko

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predaj 4+1 izbový byt, 110 m2, 2 balkóny, Obchodná ul, centrum BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

REB.sk ponúka na predaj veľký 4+1 byt s dvoma balkónmi v srdci Starého Mesta – Obchodná ulica,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 4636 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

3 izb.,pôvodne 4 izbový byt Slávičie údolie s garážou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 3600 €/m²

MOSKOVSKÁ – 4i BYT po NOVEJ REKONŠTRUKCII v STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Moskovská | 83.26 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 4i BYT na SKVELEJ ADRESE v STAROM MESTE. Byt sa nachádza na MOSKO

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,900 € 4803 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a parkovaním v meste Bratislava - Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý štvorizbový byt s ve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

388,000 € 3880 €/m²

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY – NÁMESTIE SNP, IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 78.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5096 €/m²

Predané!!!Lokalita, priestor, pokoj 2-izbový byt s možnosťou úpravy na 4-izbový v blízkosti centra - 94 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

378,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Klemensovej ulici.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

446,500 € 3603 €/m²

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

SLNEČNÝ 4 IZB. BYT V EUROVEA RIVERSIDE S VÝHĽADOM NA DUNAJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0329

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s terasami situ

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZB. BYT S TERASAMI V RIVER PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0476

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Na predaj 4-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 90 m²

✅Spoločnosť Broker Consulting, a.s. exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt nachád

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 4389 €/m²

člen NARKS

Výnimočná adresa, výnimočný priestor, výnimočný životný štýl

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Prestížny 4-izbový byt o výmere 120 m² s priestrannou 40 m² terasou ponúka výnimočné bývanie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 165.99 m²

Blumental - 2. fáza | Staré Mesto Niektoré byty sú „dobré. Iné sú miesto, kde chcete žiť. Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5392 €/m²

4i byt s balkónom, unikátna poloha, predaj, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 154.05 m²

Na predaj ponúkame 4 izb. byt s unikátnou polohou v historickom centre mesta v tesnej blízkosti

Publikované: 29.06.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (771)
Upresniť hľadanie