PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

4,5-izbový prémiový byt, Dostojevského rad – centrum, po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 136.16 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nadčasový 4,5-izbový byt na jednej z najprestížnejších adries Bra

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 4039 €/m²

AVENUE | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 210 m²

Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE I PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte SKY PARK, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Továrenská | 180 m²

[b]Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na mesto a Bratislavský hrad, v ikoni

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

4-izb.byt v centre mesta, Obchodná ul., BA I - Staré Mesto, 2 x balkón

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 110 m²

Ponúkam na predaj veľký, priestranný 4-izbový byt na ul. Obchodná, Staré Mesto. Výmera 110 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4536 €/m²

COMODINO - Jedinečný byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 116 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5129 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VENTÚRSKA, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu, možnosť prerobiť na 4i

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt s možnosťou rekonštrukcie na 4-izb

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

Dnes ART ŠTÝL a zajtra ÚTULNÝ MINIMALIZMUS v byte v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Baštová | 118.4 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj očarujúci mezanín v srdci historického

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

535,000 € 4519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt na prestížnej adrese pod Slavínom

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 193 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný 4-izbový byt situovaný v tichej

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,200,000 € 6218 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RIVERS | 4 izbový byt s jedinečnou atmosférou v centre Starého mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gajova | 129.3 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj 4-izbový byt s veľkorysou výmerou izieb

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reprezentatívny byt pod Slavínom s exkluzívnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Boženy Němcovej | 190.03 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj reprezentatívny, presvetlený štvorizbov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,030,000 € 5420 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A11 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DUPLEX | Symfónia svetla a dizajnu | 4 izby, 114 m², privátna terasa | Rezidencia Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 114 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje elegantný 4i duplex s veľkou terasou na Hradnom kopci, na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 7009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prestížny byt na Hradnom vrchu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 160 m²

Objavte jedinečné útočisko v srdci bratislavskej diplomatickej štvrte. Na preslávenom Hradnom k

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Byt C12 – 4 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt B19 – dokonalý byt so súkromnou terasou a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 149.97 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

743,000 € 4954 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 4 izbový byt v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 125 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva dokonalý skolaudovaný 4 izbový byt 152m2 s dvomi terasami a v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

997,400 € 7979 €/m²

PREDAJ >> 4-izbový byt v ikonickom dome Weinwurm | Lermontovova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Lermontovova | 87.3 m²

Realitná kancelária MENSORI ponúka na PREDAJ výnimočný 4-izb. byt na ulici Lermontovova 11 situ

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 8591 €/m²

Dvořákovo nábrežie 4, 811 02 Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 275 m²

O dopyte po unikátnych nehnuteľnostiach v Starom meste nieje najmenších pochýb. Zriedka kedy sa

Publikované: 16.01.2024 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,900 € 6145 €/m²

Predaj - 4 izbový byt Bratislava - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 88 m²

N100-114-EMJU Hľadáte byt, ktorý by ste si zariadili podľa vlastných predstáv? Potrebujete p

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ štýlový 4+1 izb.byt+2 balkóny Bratislava-Staré Mesto (N011-114-ANHO)

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Predstavte si bývanie, kde sa noblesa minulosti stretáva s komfortom súčasnosti. Tento štýlový

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 €

Predaj - byt Grösslingova, Staré Mesto, kompletná rekonštrukcia, 140m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 140 m²

Ponúkame na predaj výnimočný veľkometrážny byt v srdci bratislavského Starého Mesta na prestížn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

692,000 € 4943 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 4 izbový byt v tehlovom dome pod Slavínom s dvojgarážou a výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mošovského | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4 izbový byt na Mošovského ulici v bratislavskom Starom Meste. Te

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

463,500 € 4931 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie