EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Top
Top

Prenájom: 3-izb. štýlový byt, NOVOSTAVBA, Žilina - centrum, 990 EUR/mesiac

Reality Žilina

3 izbový byt | Komenského | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe KOMENSKÉHO REZIDENCIA. Butikový byt v NOVOS

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 3,5-izbový mezonet 100m2 v meste Žilina- Závodie

Reality Žilina

3 izbový byt | 100 m²

Na predaj mezonetový byt v meste Žilina, k.ú Závodie. Byt je dispozične riešený 2 plnohodnotným

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2399 €/m²

Top
Top

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Reality Žilina

3 izbový byt | Dolná | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,990 € 2560 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE! Štýlový 3 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 850€

Reality Žilina

3 izbový byt | 55 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na prenájom štýlový 3-izbový byt s úžitkovou plochou 55 m², situovaný v pok

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Mestský 3i s výbornou dostupnosťou do centra

Reality Žilina

3 izbový byt | Hollého | 55 m²

Realitná kancelária LAWIS ponúka na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Holl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 58 m²

ID 3194 Predaj: nebytový priestor – (byt) A8 Predáme nebytový priestor na ul. Kamenná v Ži

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1931 €/m²

Nadštandartný 3 - izbový byt s balkónom a dvomi loggiami /67+10 m2/ Žilina - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 77 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 67 + 10 m2 / po kompletnej re

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

263,500 € 3422 €/m²

3 - izbový byt s balkónom v centre mesta /93,4 m2/ Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 93.4 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandartný 3-izbový byt / 93,4 m2 / po kompletnej rekon

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3362 €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / - Žilina ( Hliny V )

Reality Žilina

3 izbový byt | 84 m²

Reality Alpia vám ponúkajú na predaj veľký 3-izbový byt s balkónom / 84 m2 / v Žiline časť Hlin

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový byt s parkovaním pre 2 autá / 80 m2 + 8 m2 / - Žilina ( Vlčince - ARBOREUM )

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt s priestranným balkónom / 80 m2 + 8 m2 / v Ži

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

287,000 € 3588 €/m²

Prenájom 3i byt v novostavbe Hliny 8, Žilina, komplet zariadený s garážou

Reality Žilina

3 izbový byt | Lichardova | 72.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom komplet zariadený 3 izbový byt v Žiline, na Lichardovej ulici. Moder

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

860 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletná rekonštrukcia_3 izb. byt s balkónom /67m2/ Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Oravská | 67 m²

3D obhliadka byt tu: https://my.matterport.com/show/?m=RYbbf9dtMr7 Exkluzívne Vám ponúkame na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,900 € 3730 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT UL. KAMENNÁ

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 59 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1898 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

3 - izbový mezonetový byt centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 1.mája | 114 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový mezonetový byt, ktorý vznikol ako nová nadstavba na

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3 - izbový byt v blízkosti centra

Reality Žilina

3 izbový byt | Revolučná | 60 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 60 m² v zateplenom bytovom dome s vý

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prémiový 3-izbový byt na Bulvári | vysoký štandard

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 67 m²

Ponúkame na prenájom naozaj krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. Byt s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

✨ 3 izbový tehlový byt v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2856 €/m²

🏠 Na prenájom 3-izbový byt – Hliny VII, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Severná | 62 m²

🏠 Prenájom 3-izbového bytu – Hliny VII, Žilina Ponúkame na prenájom 3-izbový byt o výmere 62 m

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

690 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23084)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (763)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Upresniť hľadanie