TARGETreal | Na predaj, Štýlový 3-izbový byt, Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Dubová | 67 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávane

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

219,900 € 3282 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | Na predaj 3i byt v centre Žiliny po kompletnej rekonštrukcii

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 60 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre diania, no zároveň s praktickou dispozíciou a nízkymi nákladmi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Žilina

249,000 € 4150 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TARGETreal | REZERVOVANÉ Ponúka exkluzívne na predaj, trojizbový byt Žilina, Hliny 7

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlinská | 66 m²

TARGETreal | ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s veľkou loggiou. Hľadá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ParkResidence, luxusné bývanie v štvrti Bôrik mesta Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Bôrická cesta | 110.25 m²

ELISS REAL Vám ponúka na predaj luxusné byty v novom projekte ParkResidence, ktorý sa bude nach

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Kamence: 3+kk byt - D7.04 - Kysucké Nové Mesto / Etapa 5

Reality Žilina

3 izbový byt | Sládkovičova | 64.7 m²

Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú ideálne bývanie pre t

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

186,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izb. mezonet | 80 m2 | Europalace | garážové miesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izb. mezonet s výmerou 80 m2 plus veľká loggia s výmerou 6 m2

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 3250 €/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 180.000€, ŽILINA

Reality Žilina

3 izbový byt | Solinky | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

180,000 €

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt s 2 balkónmi na Bulvári

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 74 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bulvár v Žiline. B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

870 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Slnečný zrekonštruovaný 3 izbový byt - Hliny 3, Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | Hliny 3 | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt s balkónom v bytovom dome s výťahom, v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

245,000 € 4153 €/m²

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v meste Žilina. Za každú ponuku Vám budem vďačná.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena dohodou

Na predaj, 3 izbový byt Žilina - Bánová, RES group

Reality Žilina

3 izbový byt | Lesná | 99 m²

Ak hľadáte menší rodinný dom, pravdepodobne riešite priestor, parkovanie a súkromie. A presne t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 2626 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3-izbový byt 108 m² + 30 m² terasa do parku, Bôrik - Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

Bývanie, ktoré si nevyberáte náhodou. Bôrik, Žilina. Sú byty, ktoré si pozriete. A potom sú by

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, 3 izbový byt, Žilina - Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | Bajzova 21 | 70 m²

Máte chuť vytvoriť si domov presne podľa seba? Tento byt je tu práve pre vás! 🔑 Čo vás tu čaká

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

165,000 € 2357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ID-3965 NA PREDAJ - 3-izbový byt v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Petzvalova | 70 m²

ID:3965 Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

198,800 € 2840 €/m²

3- izbový byt na prenájom v centre mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | Predmestská | 101 m²

Dream reality Vám ponúka na prenájom priestranný 3‑izbový byt v úplnom centre mesta, ktorý zauj

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Žilina

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Luxusný 3-izbový byt v rezidencii EURO HOME STAR na Bôriku

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

DREAM REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj luxusný 3‑izbový byt v prestížnej rezidencii EURO

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Žilina

360,000 € 3333 €/m²

člen NARKS

3 IZBOVÝ BYT, HLINY 6, 83m2

Reality Žilina

3 izbový byt | 83 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Hliny 6. Byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,998 € 2892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Veľký nadštandartný byt so samostatným vchodom v rodinnom dome pre náročného klienta

Reality Žilina

3 izbový byt | Juraja Závodského | 130 m²

Directreal Dynamic - Ponúkame nadštandartný, 3 izbový byt o výmere takmer 130m2 v rodinnom dom

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Žilina – Jarná ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Jarná | 61 m²

Ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt s výborne riešenou dispozíciou, nachádzajúci sa na 1. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,000 € 3033 €/m²

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Prenájom: 3+kk byt Žilina - Staré Mesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Hollého | 55 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom tento krásny čerstvo kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na prenájom podkrovný 3 izb. byt v centre Žiliny, 90m2, s parkovaním.

Reality Žilina

3 izbový byt | Jozefa Vuruma | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný 3 izb. byt o rozlohe 90m2 na tretom podlaží troj-poschodovej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt Žilina Hliny

Reality Žilina

3 izbový byt | 83.8 m²

VM REALITY ponúka na predaj 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 83,8 m², nachádzajúci sa na vyvýš

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

203,000 € 2422 €/m²

Vkusný 3i BYT s balkónom - Vlčince, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tulská | 70 m²

StorkReal Vám ponúka na predaj 3i BYT s výmerou 69,60m². Nachádza sa na vyvýšenom prízemí zatep

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

190,000 € 2714 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie