REZERVOVANÉ - Na predaj 3 izbový byt v Žiline na Vlčincoch 75 m2

Reality Žilina

3 izbový byt | Piešťanská | 75 m²

PREHĽAD: Na predaj máme pre vás exkluzívne tento priestranný, čiastočne zrekonštruovaný 3 izbov

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Žilina

190,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krásny a zariadený 3 izbový byt v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Nám. gen. M. R. Štefánika | 93.4 m²

PREHĽAD: Predstavte si bývanie, ktoré má všetko — krásny moderný štýl, priestor, dostatok svetl

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3362 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOCA real – 3IZB. BYT SO ZÁHRADKOU a parkovaním - 2. ETAPA Bytča - Hliník nad Váhom

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčianska | 100 m²

TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 1399 €/m²

TOCA real – predaj bytu v Bytči – Sídlisko - Thurzova ulica - blízko centra

Reality Žilina

3 izbový byt | 79.42 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj pekný byt v Bytči na Sídlisku – Thurzova ulica. Byt

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Žilina

189,500 € 2386 €/m²

Predaj 3+KK byt po kompletnej rekonštrukcii so zariadením | Žilina, Komenského ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Komenského | 52 m²

Hľadáte bývanie bez kompromisov, do ktorého sa stačí už len nasťahovať? Ponúkame vám štýlový 3+

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 4019 €/m²

Veľkorysý staromestský 3-izb. byt - 132 m2 – priamo v centre

Reality Žilina

3 izbový byt | Horný Val | 132 m²

BYT / 3KK • Moderná dispozícia otvorenej obývacej časti spojenej s kuchynskou • spálňa je spoj

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Žilina

890 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Veľkometrážny 3-izbový byt (108 m2) na prenájom / Euro Home Star Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 108 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom nadštandardný 3.izb byt v novostavbe bytového komplexu Euro

Publikované: 09.01.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Žilina

900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ / PREDAJ - 3 izbového bytu na Hájiku / Baničová ulica

Reality Žilina

3 izbový byt | Banicova | 68 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu – Žilina, Hájik, Baničova ulica Ponúkame na predaj komple

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Žilina

194,000 € 2853 €/m²

Fantastický 3-izbový byt s výťahom v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 93 m²

Predstavujeme Vám veľkometrážny 3-izbový byt s výťahom a lodžiou v tehlovom bytovom dome priamo

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Predaj 3 izbový byt, Žilina - Staré mesto, Cena: 285.000€

Reality Žilina

3 izbový byt | Hlboká cesta | 86.52 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s garážou priamo pod bytom, nachádzajúci sa v obľúbenom reziden

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3294 €/m²

Pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s balkónom a lodžiou na Predmestskej

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Do našej ponuky práve pripravujeme na predaj veľkometrážny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

3-izbový mezonet, Žilina- Vlčince - EUROPALACE s parkovaním

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový mezonetový byt v Europalace na Vlčincoch v Žiline. Byt o celkovej

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

899 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dizajnový 3-izbový byt s panoramatickou terasou v prestížnom projekte EUROTERRACE, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 194.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte EUROTERRACE v Žilin

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,999 € 2058 €/m²

Prenájom 3 izbový byt - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obežná | 87 m²

*Realitné kancelárie nevolať Ponúkam na prenájom 3-izbový byt v rezidencií Arboreum na Vlčinco

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 02.10.2025
Byty na prenájom Žilina

1,050 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 70.86 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v novostavbe EUROTERRACE na ulici Vysokoškolákov v Žiline.

Publikované: 20.06.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

265,900 € 3752 €/m²

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Na predaj: priestranný 3-izbový byt v centre Žiliny, Námestie M. R. Štefánika Ponúkame na preda

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,000 € 3376 €/m²

Na predaj 3-izbový byt pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

REZERVOVANÉ: 3-izbový byt s loggiou na predaj

Reality Žilina

3 izbový byt | Jedlíkova | 72 m²

REZERVOVANÉ: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej časti sídliska Hájik v ŽIl

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Žilina

169,000 € 2347 €/m²

Trojizbový byt, 82m2, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti mesta Žilina, na sídlisku Vlč

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

169,900 € 2072 €/m²

EXKLUZÍVNE Mezonetový trojizbový byt, Žilina - Centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | Daniela Dlabača | 120 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj krásny a výnimočný 3-izbový podkrovný mezonetový

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

289,900 € 2416 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v centre mesta – 92 m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt (93 m² + balkón + pivnica) v tehlovom dome s výťahom na 4. p

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

310,000 € 3333 €/m²

Predaj 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Bulvár (Hliny IV)

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 77 m² (68 m² + balkón + 2 lodžie) priamo na Bulvári – H

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

264,900 € 3896 €/m²

PRENÁJOM Trojizbový zariadený byt, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Nanterská | 84 m²

Ponúkame na prenájom krásny priestranný kompletne zariadený 3-izbový byt v meste Žilina, na obľ

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenajmeme 3 izbový byt s terasou, Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | Vojtecha Spanyola | 99.79 m²

Lokalita : Žilina - centrum, ul. Predmestská / Vojtecha Spanyola
 Sekcia : prenájom
 Druh : byt

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie