✨ 3 izbový tehlový byt v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-i

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,900 € 2856 €/m²

Príjemný 3 izbový byt s lodžiou, Hájik - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Hájik | 70 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu j

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

163,000 € 2329 €/m²

ŽILINA CENTRUM- EXKLUZÍVNY 3i BYT (107 m2) + GARÁŽ + POZEMOK

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 110 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardne zariadený 3-iz

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

359,500 € 3268 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT V CENTRE MESTA S PARKOVANÍM

Reality Žilina

3 izbový byt | Národná | 126 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 126 m2 situovaný na 2.poschodí polyfunkčného

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,000 € 2532 €/m²

Tehlový zrekonštruovaný 3 izbový byt - Bulvár - REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | Bulvár | 59 m²

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

180,000 € 3051 €/m²

Veľký 3 - izbový byt s parkovaním v širšom centre

Reality Žilina

3 izbový byt | Janka Kráľa | 95 m²

Priestranný a svetlý byt s 2 terasami a peknými výhľadmi v tehlovom bytovom dome blízko centra

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Štýlový veľký 3 - izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | Kukučínova | 104 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a slnečný byt v samotnom centre mesta, ktorý prešiel kvalit

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

890 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE: Nadštandardný 3i byt (131 m²) s klimatizáciou a parkovaním v centre Žiliny

Reality Žilina

3 izbový byt | 131.6 m²

Ponúkame na prenájom mimoriadne priestranný, kompletne zariadený 3-izbový byt s veľkorysou vý

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 3-izbový byt v projekte Scenéria (302)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 74.52 m²

Hľadáte ideálny domov, ktorý spája komfort mestského života s pokojom prírody? Predstavujeme vá

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

257,900 € 3037 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s loggiou a možnosťou terasy, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Alexandra Rudnaya | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý a slnečný 3-izbový byt v novostavbe s veľkorysou dispozí

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

399,900 € 3959 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom zariadený 3-izbový byt na Bulvári v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt – Bulvár, Žilina (ul. A. Bernoláka 40) Cena: 850 € / mesiac

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom zariadený 3-izbový byt na Bulvári v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Antona Bernoláka | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt – Bulvár, Žilina (ul. A. Bernoláka 40) Cena: 900 € / mesiac

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SÚRNE HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA 3 IZBOVÝ BYT - Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | Žilina – Solinky | 70 m²

Reality Žilina

3 izbový byt | 70 m²

Moderné bývanie bez ďalších investícií? Potom vás tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

215,000 € 3071 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izb bytu s predzáhradkou a altánkom Horný Hričov

Reality Žilina

3 izbový byt | 92 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? Tento priestranný 3-izbový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

285,000 € 3098 €/m²

Predaj: 3 izb. byt, 82m2, Žilina (248-113-MACHa)

Reality Žilina

3 izbový byt | Predmestská | 82 m²

(248-113-MACHa) VYBORNÁ PONUKA!!! Ponúkame na predaj kompletne a nadštandartne zrekonštruovaný

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

267,000 € 3256 €/m²

NA PRENÁJOM Priestranný 3 izbovy byt Žilina - centrum mesta , FOR RENT

Reality Žilina

3 izbový byt | 105 m²

B10 Vám ponúka na prenájom exkluzívne 3 izbový byt vo výmere 105 m2 v centre mesta Žilina s ter

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

899 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 3i byt (100 m²) so záhradkou a garážou, Bánová, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Lesná | 100 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort bytu s výhodami rodinného domu? ELISS REAL Vám ponúka na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žilina, Staré mesto

Reality Žilina

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniela Mazúrová, kontakt: 0905 506 465, nehnuteľnosť s

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

201,900 € 2804 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žilina

190,000 € 2375 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s priestrannou terasou v projekte Scenéria Žilina (505)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 138.07 m²

Predstavujeme vám výnimočný 3-izbový byt (505) na najvyššom podlaží s úžitkovou plochou 77,84 m

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

331,900 € 2048 €/m²

Moderný 3-izbový byt v projekte Scenéria, Žilina (207)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 86.12 m²

Hľadáte pokojné mestské bývanie v blízkosti prírody s moderným dizajnom a komunitnou atmosférou

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

267,900 € 2853 €/m²

Prémiový strešný 3-izbový byt s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom na Žilinu (504)

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 117.53 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie na najvyššom podlaží, ktoré spája pohodlie mestského života s dot

Publikované: 29.11.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

315,900 € 2506 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality v Martine (763)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie