3-izbový byt 107 so záhradou, terasou a balkónom – Scenéria Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká cesta | 136.89 m²

V projekte Scenéria Žilina ponúkame priestranný 3-izbový byt s vlastnou záhradou, ktorý spája v

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Žilina

314,900 € 2300 €/m²

Predáme 3 izbový byt, možnosť kúpy garáž. státia, Žilina - Vlčince, ARBOREUM, LEN V R2 SK!

Reality Žilina

3 izbový byt | Obežná | 91 m²

Lokalita : Žilina - Vlčince II, Arboreum
 Sekcia : predaj
 Druh : byt 
Počet izieb : 3+kk
 Ploc

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,999 € 3516 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 3-izbového bytu v Žiline – Hliny (Gabajova ulica)

Reality Žilina

3 izbový byt | Gabajova | 68 m²

Ponúkam na prenájom priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný 3-izbový byt-74 m² s parkovacím miestom na Vlčincoch

Reality Žilina

3 izbový byt | Trenčianska | 74 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3-izbový byt 74 m² s parkovacím miestom – Vlčince, Trenčianska Pon

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2+kk byt, 65 m², Žilina - Bytčická ul., R2 SK.

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčická | 65 m²

Lokalita : Žilina - Bytčická ul. Sekcia : prenájom Druh : byt Počet izieb : 2 + kk Plocha : 65

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Žilina

640 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dizajnový 3 izbový byt - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 70 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný, kompletne zariadený 3 izbový byt v zrekonštruova

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásny 3 izbový byt v Žiline- REZERVOVANÉ

Reality Žilina

3 izbový byt | 71 m²

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3 izbový byt v Žiline na Hájiku. Predstav

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

189,990 € 2676 €/m²

Moderné bývanie v centre mesta - 3 izbový byt na ulici J. Milca

Reality Žilina

3 izbový byt | 76 m²

B10 Vám ponúka na predaj kompletne štýlovo zrekonštruovaný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa na 3.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

249,000 € 3276 €/m²

TOP 3i byt s garážou na prenájom

Reality Žilina

3 izbový byt | 87 m²

B10 Vám ponúka exkluzívne na prenájom nádherný 3-izbový byt v TOP lokalite s výmerou 87m2 s bal

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

1,290 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 97 m²

Lukratívny 3 - izbový mezonet s galériou v centre Žiliny. Nadčasové bývanie umiestnené podkroví

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

215,000 € 2216 €/m²

3 - izbový byt Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 60 m²

Prenájom 3-izbového bytu v atraktívnej lokalite pri centre mesta. Ponúkame na prenájom vkusne

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

749 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 - izbový byt Žilina - Vlčince 2

Reality Žilina

3 izbový byt | 67 m²

REZERVOVANÝ. Moderný 3-izbový byt v bytovom komplexe Cube – komfort a štýl na sídlisku Vlčince

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,900 € 3133 €/m²

3 - izbový byt Žilina - Bulvár

Reality Žilina

3 izbový byt | 58 m²

3-izbový byt, upravený dispozične z 2-izbového v skvelej lokalite – Bulvár, ul. Juraja Fándlyho

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

164,500 € 2836 €/m²

3 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Rezerovovaný. Realitná kancelária RED ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt, z ktorého p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

194,999 € 2437 €/m²

3 - izbový byt Žilina - Hájik

Reality Žilina

3 izbový byt | 70 m²

REZERVOVANÉ - Kompletne zrekonštruovaný, slnečný, 3 - izbový byt na Hájiku o výmere 70 m2 s lod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

195,000 € 2786 €/m²

3 - izbový byt Žilina - Bytčica so sukromnou predzáhradkou a komunitnou záhradou

Reality Žilina

3 izbový byt | 67 m²

Po úspešnom dokončení a odovzdaní bytových jednotiek novým majiteľom z 1.etapy, Vám aktuálne p

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,900 € 3357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 - izbový byt Žilina - Hliny 8

Reality Žilina

3 izbový byt | 85 m²

Priestranný zariadený trojizbový byt s dvoma loggiami v novostavbe s dvoma parkovacími státiami

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 - izbový byt Žilina - Vlčince 3 v Rezidencii Lesopark s dvoma terasami

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo veľmi dobrej lokalite v Rezidencii Lesopark. Byt sa nachádza

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

239,000 € 3621 €/m²

3 - izbový byt Žilina - Solinky

Reality Žilina

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt nachádzajúci sa na 6/7 poschodí panelového bytového domu na S

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2898 €/m²

3 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 121 m²

Ponúkame na predaj veľký staromestský 3-izbový byt v centre mesta Žilina o výmere 121 m2, nachá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,500 € 3050 €/m²

3 - izbový byt Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3 - izbový byt v centre mesta Žilina. Byt má 2 izby so vstavanou skriňou,

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 - izbový byt Žilina - Hliny 4

Reality Žilina

3 izbový byt | 77 m²

Hľadáte bývanie, kde sa stretáva mestský štýl s absolútnym komfortom? Ponúkame na predaj výnimo

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

265,000 € 3442 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 - izbový byt Žilina - Bôrik

Reality Žilina

3 izbový byt | 108 m²

Nadštandardný, 3 - izbový byt v novostavbe EURO HOME - Amfiteáter na 12./23p. s exkluzívnym výh

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Žilina

1,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3 - izbový byt Žilina - Bytčica s komunitnou záhradou

Reality Žilina

3 izbový byt | 74 m²

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Žilina

234,900 € 3174 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (763)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie