PREDAJ, 3 izb. byt v novostavbe PANORÁMA, 5 min. od AUPARKU

Reality Košice-Košická Nová Ves

3 izbový byt | Borievkova | 86 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3izbový byt na Borievkovej ulici v novostavbe

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

349,900 € 4069 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 73.86 m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

307,000 € 4157 €/m²

člen NARKS

3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 70.35 m²

Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

299,000 € 4250 €/m²

člen NARKS

Rezervované 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | pod hájmi | 73.86 m²

Rezervované - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

300,000 € 4062 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt 105 m2, Krosnianska ul., 6 posch., balkón

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 105 m²

3 izbový byt na 6. poschodí o výmere 105 m2 na Krosnianskej ulici, sídlisko Dargovských hrdinov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

279,000 € 2657 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

HERBERIA - PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 88 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ veľký 3-izbový, zariadený byt, v NOVOSTAVBE Rezidencia HERBERIA, Košice

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

419,000 € 4761 €/m²

3-izbový byt v novostavbe s garážovým státím – Košice Západ, ul. Topoľčianska

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Topolčianska | 79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe kolaudovanej v roku 2021, v tichej lokalite medzi

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

349,000 € 4418 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ PODKROVNÝ MEZONET V SRDCI STARÉHO MESTA - NOVÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 85.7 m²

Exkluzívny 3-izbový podkrovný mezonet v Starom Meste – dokonalé bývanie, alebo investícia, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4189 €/m²

Luxusný 3 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 68.47 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

261,245 € 3815 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 79.34 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

305,320 € 3848 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23060)
Upresniť hľadanie