Apartmán, kde sa rodia príbehy. Srdce Bratislavy, pokoj vnútrobloku.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 78 m²

Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4486 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczova | 110 m²

HERRYS - Na predaj mimoriadne priestranný 3 izbový byt v centre Bratislavy Realitná kancelária

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 4091 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 77 m²

HERRYS – Na predaj krásny 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii na Zochovej ulici s výhľadom

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4273 €/m²

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY, PRÉMIOVO ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 142.65 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny, prémiovo zariadený 3-izbový byt s t

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

939,000 € 6583 €/m²

Top
Top

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ 2-izbový mezonetový byt 95,39 m2 s terasou 11,6 m2 a PARKOVANÍM VO DVORE na Povrazníckej ulici v Starom Meste-Bratislave.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Povraznícka | 95.35 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový mezonetový byt 95,39 m2

Publikované: 07.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3828 €/m²

Top
Top

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ, moderný 3-izb. byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beskydská | 77.49 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5420 €/m²

PREDAJ, 3-izb. byt s balkónom v centre | DUNAJSKÁ, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

456,500 € 5072 €/m²

JEDINEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN A SLAVÍN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Zámockej ulici, priamo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5455 €/m²

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - Predaj historického staromestského bytu na Štefánikovej ul. - Staré mesto - BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 96.72 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v novorenesančnom dome z roku 1878 na Št

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,500 € 4130 €/m²

Prémiový mezonet s wellness a súkromným dvorom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečný mezonetový byt s wellness zónou a priamym v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME blízko PEŠEJ ZÓNY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE po novej REKONŠTRUKCII. Byt sa nachádza na MEDENEJ ulici

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5554 €/m²

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII s LOGGIOU a BALKÓNOM v TEHLOVOM DOME blízko PEŠEJ ZÓNY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 71.84 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE, ktorý MÔŽE byť ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. B

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5554 €/m²

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII s KLIMATIZÁCIOU, LOGGIOU a BALKÓNOM v TEHLOVOM DOME na SKVELEJ ADRESE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE „in walking distance od všetkých NAJ atrakcií a pamätiho

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

VEĽKORYSÝ 130 m2 + balkón - PREZIDENTSKÝ PALÁC - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²

REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 3413 €/m²

Novinka
Novinka

138 m² v historickom centre: veľkorysý byt s 3,4 m stropmi – Paulínyho

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 149.88 m²

Ponúkame na predaj výnimočne priestranný byt situovaný v srdci Starého Mesta na Paulínyho ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,000 € 4997 €/m²

3-izbový byt s výhľadom na moderné centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 110 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt na Dostojevského rade v brati

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,000 € 4818 €/m²

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | - | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

225,000 € 3275 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie