Predáme 3 izb. byt v atraktívnej lokalite Palisády, Podjavorinskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 53 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Palisády, ul. Podjavorinskej. Byt sa na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 5566 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Cintorínskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Cintorínska | 79 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt v Starom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

319,900 € 4049 €/m²

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2 aj na firemné účely v centre mesta na Štetino

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Unikátny staromestský 3i. byt 110m2, Štetinova ul., tichá časť Palisád, 1/4posch. (2.NP), loggia, pivnica, VYSOKÉ STROPY, TOP INVESTÍCIA, centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 110 m²

Predaj unikátneho staromestského 3izb. bytu 110m2, aj na firemné účely v centre mesta na Štetin

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4455 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - ul. Šulekova, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šulekova | 80 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v bytovom dome z roku 1905. Táto nehnuteľnosť v sebe

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 4500 €/m²

Pekný 3,5-izbový byt po rekonštrukcii – Záhradnícka ulica, Bratislava 89,2 m².

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 89.2 m²

TUreality ponúka na predaj krásny 3,5-izbový byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej časti Bratisl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,999 € 4372 €/m²

REZERVOVANÉ ! ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ MEZONET V STAROM MESTE S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM NA PREDAJ

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 84.47 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj atypický 3-izbový mezonet s vysokými staromestskými stropmi v

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 3966 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou a optimálnou polo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ, krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Križkova | 80.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici BA - Staré Mesto. Cel

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 4561 €/m²

Hľadám 2-3 izbový byt na kúpu v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 alebo 3-izbový byt v Starom meste, príp. na začiatku R

Publikované: 21.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 4444 €/m²

BYT - 3 izbový - 86 m2 - BRATISLAVA I. -Staré Mesto - Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 86 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii. S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 4988 €/m²

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Byt s potenciálom, s balkónom aj lodžiou v srdci Starého Mesta – Vazovova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie v pulzujúcom centre Bratislavy, kde máte všetko „pod nosom“, alebo hľadáte bezp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4857 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu v lukratívnej časti Starého Mesta – Židovská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 65 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Starého

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5183 €/m²

Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Záhrebska ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhrebská | 90.05 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na vyhľadávanej Záhrebskej u

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 4442 €/m²

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Starom Meste - Kozia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3476 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 51 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste. Byt v osobnom vlastníctve

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

Penthouse s dvoma terasami na pešej zóne Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 192.8 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka výnimočný 3 izbový penthouse duplex s dvomi terasami ponad

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie