Jedinečný 3izbový byt v boutique prevedení kvalitnej rekonštrukcie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Floglova 8 | 79.95 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nádherný vkusne a štýlovo kompletne zrekonštruovaný byt vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5854 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj veľkometrážny byt 131,22 m2, Klariská - rozdelený na 3 izbový a 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Klariská | 131 m²

REZERVOVANÉ Eston Reality exkluzívne ponúka na predaj v Starom Meste na Klariskej ulici veľkome

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 3580 €/m²

Vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt - Karadžičova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Karadžičova | 74 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v atraktívnej lok

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 4446 €/m²

Štýlový 3-izbový byt navrhnutý dizajnérkou v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Lešková, 811 04 Bratislava | 67.26 m²

Resido Concept pripravuje na predaj štýlový 3-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Sta

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 5784 €/m²

PREDAJ| 3i investičný Staromestský byt vhodný bývanie aj na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 100 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava-

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3490 €/m²

3-IZB. BYT - BA, STARÉ MESTO, GUNDULIČOVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 97 m²

Veľkorysý 2-izbový byt s potenciálom jednoduchej prerábky na 3-izbový byt v historickom centre

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,999 € 3196 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt s jedinečnou atmosférou súkromnej záhrady v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Révová | 146 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt v mestskej časti Staré Mesto, ktorý

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

PREDAJ - 3izb.bytu pri Prezidentskom paláci, BAI - Gunduličova 8

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 49 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj moderný, svetlý a kompletn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,900 € 6324 €/m²

Predaj: Podkrovný veľkometrážny 3-izbový byt (110 m²) – Bratislava I, Staré Mesto, Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 110 m²

Ponúkame na predaj atypický, priestranný a svetlý 3-izbový podkrovný byt s výmerou 110 m², nach

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3000 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN — KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte moderný priestor, kde sa spojí komfort mestského života

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,990 € 5204 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie