OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 218.2 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

647,800 € 2969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 112 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

589,400 € 5263 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - Na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Palisády, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 68 m²

Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa v jednej z najprestížnejších lo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 88 m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto, komplet. rekonštrukcia bytu aj bytového domu, 1/6, ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4534 €/m²

Predaj bytu v samotnom centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 95 m²

F022-113-SIMI Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto na M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 5568 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 4706 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Hollého

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 92 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4130 €/m²

Čoskoro na predaj 3izb byt s vysokými stropmi v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 78 m²

Čo na vás čaká: Stropy 3,3 m – vzdušný priestor, aký v bežnom byte nenájdete 77,7 m² + 10,5 m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5244 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108440 | Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 138 m²

Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí vedľa hotela C

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,990 € 5435 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113084 | Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Suché mýto | 82 m²

Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto v srdci Bratislavy p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

481,400 € 5871 €/m²

NA PREDAJ ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA – GORKÉHO ULICA, BRATISLAVA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 101 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a atypický 3-izbový byt v jednej z najprest

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4941 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Starého Mesta – Grösslingová

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v absolú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,900 € 5436 €/m²

! NOVÁ CENA ! Nadštandardný 3-izbový byt s balkónom po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste-BA na Dunajskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 82.88 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čerstvo zrekonštruovaný a moderne zariadený 3-iz

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,900 € 5006 €/m²

Príjemne bývanie v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 54 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Nová cena - priestranný 3-izbový mestský byt priamo pod Michalskou bránou – absolútne centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 110 m²

NEPREMEŠKAJTE TÚTO PRÍLEŽITOSŤ! Priestranný 3-izbový mestský byt priamo pod Michalskou bránou

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

345,000 € 3136 €/m²

REI PREMIUM - Unikátne bývanie s veľkorysou terasou v pokojnej časti Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 180 m²

Výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situovaný v pokojnej a prestížnej časti Starého Me

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3328 €/m²

kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Medená

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 71.84 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5610 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Židovská v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3717 €/m²

3- izbový kompletne zrekonštruovaný byt na ulici Medená priamo v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3- izbový byt na ulici Medená priamo v centr

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 5719 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Dunajská

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 65.2 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite v cen

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 5367 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na ulici Štetinova

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 99.84 m²

Alex-real vám predstavuje na predaj kompletne zrekonštruovaný 3,5-izbový byt na Štetinovej ulic

Publikované: 13.10.2024 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 4707 €/m²

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3 izbový byt so staromestským šarmom na Šancovej – Bratislava, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 64 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v bežných bytoch nenájdeš.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jelenia | 58 m²

TOP MAKLÉR ponúka 2,5-izbový byt v Starom Meste so samostatným vstupom a atmosférou, ktorú v be

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

260,000 € 4483 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie