3 izb. byt zrekonštr. podľa Vašich predstáv, ŽIDOVSKÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul., kt

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

327,900 € 3380 €/m²

3 izbový byt na dobrej adrese, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 72 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Starom Meste, MEDENÁ ul.

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

405,900 € 5542 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 74.05 m²

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

397,900 € 5373 €/m²

3 izb. byt, MEDENÁ ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5667 €/m²

3 izbový byt - 51 m², lokalita Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 51 m²

BYVO reality ponúka na predaj 3 izbový byt - 51 m², lokalita Staré Mesto. Úžitková plocha byt

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

Dizajnový 3-izbový byt - 97 m² - Šancová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 97 m²

Jedinečný, priestranný a premyslene zrekonštruovaný 3-izbový byt s tehlovou atmosférou a kvalit

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

445,000 € 4588 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

Dizajnový mezonet s privátnym wellnessom – fungujúci ziskový biznis Lokalita: Bratislava – Star

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

519,000 € 4513 €/m²

ROVNOVÁHA TICHA A MESTSKÉHO ŽIVOTA - VEĽKORYSÝ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 80 m²

Ak preferujete tichú ulicu a zároveň potrebujete byť v meste, byt na Tabakovej ulici je pre Vás

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4750 €/m²

Historický, dizajnový, mestský 3 izb. byt /76m2/ Župné námestie, Staré Mesto, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Župné námestie | 76 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=YPPeKF4KV4f Exkluzívne Vá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5657 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klenot na Palisádach_Veľkolepý 3 izb. byt /130m2/ pár krokov od Bratislavského hradu_Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Palisády | 133 m²

3D prehliadka bytu na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=PDg2u8LJTbo Exkluzívne Vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

628,900 € 4729 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny predaj - Bývajte v srdci Starého Mesta – priestranný 3-izbový byt ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 71.88 m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v srdci Starého Mesta – Gajová ulica, Brati

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4868 €/m²

HOUSE & WEBER I ZOCHOVÁ, 3i byt, 66m2 – KOMPLETNÁ NADŠTANDARDNÁ rekonštrukcia, IBA 12 bytov v dome, TEHLA, exkluzívne ZARIADENÝ, voľný IHNEĎ,

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 66 m²

HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

416,900 € 6317 €/m²

Výnosný 3i byt v centre | AirBnb ready | Námestie 1. mája, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

Adresa, ktorá predáva sama seba. Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v samom srdci Bratislav

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 5067 €/m²

Zabehnuté AirBnb, wellness, alebo prevádzka | Unikátny priestor v centre Bratislavy | Dostupný Ihneď

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 115 m²

Príležitosti v samom srdci Bratislavy sa neopakujú. Unikátny priestor na Námestí 1. mája s komp

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 4043 €/m²

Investičná príležitosť v centre Bratislavy – 3-izbový byt po rekonštrukcii, ideálny na dlhodobý aj krátkodobý prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Heydukova | 74 m²

SHARK REAL ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný a štýlový 3-izbový byt v lukra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5122 €/m²

TOP CENA, Krásny tehlový 3-izbový byt v Starom Meste – Heydukova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 74 m²

SHARK REAL vám ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný charizmatický 3-izbový byt

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 4865 €/m²

Pekný Priestranný staromestský 3,5izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinová | 101 m²

Ponúkame na predaj priestranný mestský 3,5 izbový byt v centre Bratislavy. Nachádza sa v lokal

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

490,000 € 4851 €/m²

RADO | Staromestský 3-izbový byt s atmosférou a dvorom | Mariánska I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 73.65 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj výnimočný staromestský 3-izbový byt s jedinečn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 8350 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Výnimočný 3 izbový byt vo výbornej lokalite Starého Mesta pri Modrom kostolíku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 101.38 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne 3 izbový veľkometrážny byt s dvoma balkónmi na ulici Gajová.

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 4439 €/m²

člen NARKS

Investičný 3-izbový byt na Podjavorinskej ul. na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 54 m²

Predáme menší 3-izbový byt v absolútne tichej ulici Podjavorinská, na Palisádach - Staré Mesto

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

COMODINO - Jedinečný veľkometrážny 3i byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vlčkova | 108 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5509 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VENTÚRSKA, 3-i byt, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v historick

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

RIVERS | priestranný 3 izbový byt v Starom meste na Björnsonovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Björnsonova | 86.93 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Björnsonove

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 5855 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie