3 izbový byt | Závodu Matador | 68 m²
NA PREDAJ – 3-izbový aparmán | skvelá lokalita & výborná investícia. Ponúkame na predaj modern
308,000 € 4529 €/m²
3 izbový byt | 69 m²
Spoločnosť Broker Consulting v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonš
287,000 € 4159 €/m²
3 izbový byt | Budatínska | 106.32 m²
Predstavujeme vám veľkometrážny 3-izbový byt v polyfunkčnom komplexe Solar na Budatínskej ulici
379,000 € 3565 €/m²
3 izbový byt | Rovniankova | 65 m²
Hľadáte bývanie, kde stačí prísť a bývať bez ďalších investícií? Tento moderný a kvalitne zreko
270,000 € 4154 €/m²
3 izbový byt | Andrusovova | 66 m²
Ponúkame Vám na predaj piestranný 3 izbový byt vo veľmi vyhľadávanej časti Petržalky v tichej l
230,000 € 3485 €/m²
3 izbový byt | Kapicova | 72 m²
1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: Pôvodný stav – byt je v úplne pôvodnom stave
245,000 € 3403 €/m²
3 izbový byt | Fialová | 76.53 m²
1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: novostavba, kompletne zariadený, pripravený
339,000 € 4430 €/m²
3 izbový byt | Kapicova | 73.06 m²
Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite n
Info v RK
3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg
259,900 € 3740 €/m²
3 izbový byt | Romanova | 72 m²
3-izbový byt na predaj v Bratislave - Petržalka Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na pred
259,990 € 3611 €/m²
3 izbový byt | Mlynarovičova | 67.1 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave na Mlynarovičovej ul. 67,1 m2, 3/12, loggia 3m2 ,
249,000 € 3711 €/m²
3 izbový byt | Fedinova | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Fedinová ulica Byt: 3-izbový posch
267,000 € 3560 €/m²
3 izbový byt | Béžová | 84.16 m²
RT Real Estate ponúka exkluzívny 3-izbový byt s terasou snov v projekte Slnečnice – Béžová ulic
399,000 € 4741 €/m²
3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 70 m²
Na predaj 3-izbový byt vo Vienna Gate, Petržalka – panoramatický výhľad, recepcia, výborná polo
360,000 € 5143 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 101 m²
Ponúkame na predaj priestranný, moderný, presvetlený a klimatizovaný apartmán o výmere 101m2, n
419,900 € 4157 €/m²
3 izbový byt | Šustekova | 78.8 m²
Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA Po
299,700 € 3803 €/m²
3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²
Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b
360,000 € 4022 €/m²
3 izbový byt | Vranovská | 85.21 m²
Realitná kancelária Assenzio Exkluzívne ponúka na predaj veľký 3-izbový byt s možnosťou prerob
256,500 € 3010 €/m²
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n
455,000 € 5833 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos
455,000 € 5833 €/m²
3 izbový byt | Rovniankova | 70 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výbornou polohou – Rovniankova ul., Petržalka, 70 m², po reko
279,000 € 3986 €/m²
3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²
Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod
357,000 € 4577 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 3- alebo 4-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav aj
250,000 € 3846 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
Aktívne hľadáme pre konkrétneho klienta 3-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav, čia
210,000 € 3000 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.