3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Námestie Hraničiarov | 73 m²

3-izbový byt na predaj s nájomníkom – Petržalka, Námestie Hraničiarov Ponúkame na predaj **3-i

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,000 € 3137 €/m²

PRÉMIOVÝ 3i BYT - VILADOMY - 24m2 TERASA - GARÁŽ - NADŠTANDARD + KLÍMA V KAŽDEJ IZBE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Vilado

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 3698 €/m²

3 izbový byt vo Vienna Gate | 14. poschodie | Svetlý byt s okamžitým investičným výnosom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopcianska 8 | 69.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Vienna Gate, nachádzajúci sa na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 4197 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AG REALITYI REZERVOVANÝ 3izb. byt kompl. rekonštruovaný začiatok Petržalky - Gessayova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 68 m²

AG reality & finance, s.r.o / REZERVOVANÝ elegantný a priestranný 3 izbový byt v jednej z najo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

267,800 € 3938 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu s logiou, 64,9 m2 v BA Petržalke, Lachová ul, zvýšené prízemie, čiast. rekonštrukcia.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 64.9 m²

Ponúkame na predaj 3- izb. byt v Bratislave – Petržalke na Lachovej ul. Byt o výmere 64,9 m2 sa

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3806 €/m²

Na predaj – 3-izbový byt v rekonštrukcii s možnosťou výberu štandardu – Vigľašská ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 70 m²

Ponúkame na predaj priamo v našom vlastníctve (bez provízie) 3-izbový byt v Petržalke na Vigľaš

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3856 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, po rekonštrukcií, cca 67 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej časti Petržalky –

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

263,999 € 3940 €/m²

AZ. Terasový trojizbový byt v projekte SKYBOX Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

AZ. Realitná kancelária Vám exkluzívne prináša do ponuky moderný terasový trojizbový byt v obľú

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

3-IZBOVÝ BYT,PÔVODNÝ STAV,BALKÓN,PETRŽALKA,64m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľ

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

232,999 € 3641 €/m²

RETERVOVANÉ-Moderný, zariadený 3.izb. byt, klimatizácia, zasklená loggia – Smolenická, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 66 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj veľmi vkusne kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Smolenick

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4089 €/m²

3 izbový byt s loggiu s úžitkovou plochou 72 m2, v zabývanej lokalite Bratislava – Petržalka – Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,999 € 3389 €/m²

ARTHUR - Veľký nebytový priestor s možnosťou zmeny na byty, výborná INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pajštúnska | 1,550 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestor s rozlohou 1 550 m² v modernom polyfunkčnom objekte Skybo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 78 m2 s loggiou – možnosť upraviť na 4 izby Bratislava, Petržalka – časť Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka veľký 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78 m2. Byt prešiel v priebehu poslednýc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3204 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie